MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)


REFERENCJE OD OSÓB, KTÓRE ZDAŁY 3 ETAPY EGZAMINU NA DORADCĘ INWESTYCYJNEGO, UZYSKUJĄC LICENCJĘ DORADCY INWESTYCYJNEGO, LUB OCZEKUJĄC NA JEJ PRZYNANIE.


"Egzamin na Doradcę Inwestycyjnego z całą pewnością nie należy do miłych, krótkich i łatwych wyzwań naukowych. W moim przypadku w tej wymagającej przygodzie niezaprzeczalnie przydała się pomoc Maklers.pl. Jakość oferowanych przez tą Firmę materiałów jest niewątpliwie na najwyższym poziomie. Dzięki nim nauka na poszczególne etapy egzaminu jest szybsza, wygodniejsza i prostsza. Proponowane rozwiązania zadań przybliżają punkt widzenia Komisji oraz Jej oczekiwania. Na jeszcze większe słowa uznania zasługuje zaangażowanie i indywidualne podejście do danego zdającego ze strony Pana Mariusza i Jego ekipy. Na uwagę zasługuje także pomoc w pisaniu odwołań, które nierzadko okazują się niezbędne do zdania danego etapu egzaminu. Innymi słowy, usługi firmy Maklers.pl są profesjonalne i szczerze je polecam każdej osobie, która zamierza stoczyć walkę z egzaminem na Doradcę Inwestycyjnego. Uważam, że decyzja o skorzystaniu z oferty Maklers.pl była najlepszą możliwą decyzją i w znacznej mierze zawdzięczam jej sukces. Dziękuję serdecznie całej Firmie Maklers.pl!"

Michał Majcherek, Doradca Inwestycyjny, nr Licencji 728, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3133, korzystał z Superpakietu DI-1 Makers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl


"Jeśli zastanawiasz się nad zrobieniem licencji Doradcy Inwestycyjnego - to nie jest dla Ciebie. Jeśli jesteś przekonany, że chcesz być licencjonowanym Doradcą Inwestycyjnym - świetnie trafiłeś! Po swoich doświadczeniach z MPW w 2013 roku, od razu wiedziałem, że jeśli chcę zdać egzamin na Doradcę Inwestycyjnego, to powinienem skorzystać z usług maklers.pl. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz do zdania egzaminów - porady, rozwiązania historycznych testów, dodatkowe materiały, szkolenia. Moja przygoda z uzyskaniem tej licencji trwała 1,5 roku i pewnie trwałaby dłużej, gdyby nie profesjonalne wsparcie Mariusza. Pamiętajcie, że nie tylko wiedza się w tej branży liczy, a także kontakty. Przyznam, że nie raz miałem telefon od Mariusza z informacją o ofercie pracy. Firma maklers.pl jest rozpoznawalną marką na rynku i na pewno warto jej zaufać!

Konrad Ogrodowicz, po zdaniu egzaminu DI oczekuje na przyznanie licencji DI, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2852, korzystał z kursu maklerskiego online Maklers.pl, kursu "Doradca Inwestycyjny Maklers.pl" oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"To co wyróżnia Maklersów od innych dostarczycieli materiałów do egzaminu to poczucie, że nie zostawiają Cię z tym wszystkim samych. Dają rady, pomagają, wierzą w Twój sukces a gdy się nie powiedzie, pomimo niejednokrotnie wypisanych bzdur na egzaminie, nie oceniają a wyciągają rękę i konstruują z Tobą odwołanie. Materiały są solidne, poparte literaturą i zawsze na czas (na odwołanie ma się kilka dni a Maklersi po nocach rozwiązują testy, aby przygotować dla swoich podopiecznych wzorcowe odpowiedzi, które stanowią podstawę konstrukcji odwołania). Serdecznie polecam!"

Wioletta Pawłowska, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 711, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3076, korzystała z systemu testów online www.di.arslege.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Zdecydowanie polecam kursy Maklers.pl przygotowujące, do jak by nie było, bardzo wymagających egzaminów MPW i DI. Z Mariuszem i całym zespołem Maklers miałem przyjemność zacząć współpracę w marcu 2016 roku kiedy to zacząłem sie przygotowywać do egzaminu na maklera. Zdałem w 1 podejściu i to z bardzo dobrym wynikiem - ponad 180 pkt. Wtedy pisałem referencje z uśmiechem na twarzy  a teraz piszę z uśmiechem i łezką w oku :). Po zdaniu egzaminu na maklera od razu zdecydowałem się kupić kolejny świetnie przygotowany kurs wideo do DI (niestety w weekendy szkoła i nie mogłem stacjonarnie) i pakiety do DI2+DI3. W niespełna ponad rok mam za sobą już wszystkie 3 etapy :) Pierwszy etap zdałem z wynikiem 191pkt. prawdopodobnie najwyższym wynikiem w historii :) Takie są efekty zadawania się z Maklers :). Bez tych kursów i wsparcia ze strony Mariusza nie dźwignąłbym tematu. Mariusz to świetny coach i od razu wie jak człowieka poprowadzić najlepszą drogą do zdobycia wymarzonych licencji! Na starcie dostaniesz magiczną paczkę ze wszystkimi materiałami. Tak wszystkimi! Tobie pozostaje tylko włożyć chęci, pracę i wytrwałość. Maklers całą resztę za Ciebie zrobił a uwierz mi przygotował bardzo, bardzo wiele. W kursach wideo każdy blok jest szczegółowo i bardzo zrozumiale wytłumaczony. Możesz przewijać, wracać do tematu, który wymaga ponownego omówienia. Oczywiście nie zabrakło różnych rynkowych ciekawostek :). Przy DI1 bardzo przydało mi się testowanie testów z lat wcześniejszych na DI Arslege - mega, super sprawa!!! Jest tam masa testów i zadań a w trybie nauki po zaznaczeniu odpowiedzi pojawia się od razu rozwiązanie danego zadania przez co proces nauki bardzo się skraca!!! Dzięki Arslege będziesz również wiedział, który dział wymaga jeszcze pracy. Przy nauce do DI2 i DI3 bardzo pomogły mi profesjonalnie przygotowane rozwiązania zadań z wszystkich testów z ostatnich kilkunastu lat. Każde zadanie oprócz rozwiązania zawiera wiele opisów, wyjaśnień, wskazówek i wyszczególnienie stron w literaturze, do której trzeba zaglądać i doczytywać. Do tej pory poziom na jakim zostały rozwiązane te wszystkie zadania budzi we mnie podziw. Klasa i szacun, można tylko przyklasnąć!!! Do 2 najcięższych zadań Maklers przygotował 2 potężne zbiorki tematyczne. Masa zadań szczegółowo rozwiązanych, ale jednocześnie poradnik, który dodatkowo wyjaśnia to co nie zostało zrozumiale wyjaśnione w literaturze. Otworzył mi oczy i pomógł lepiej i szybciej zrozumieć tematykę instrumetów pochodnych i dłużnych.

Przy zdawaniu egzaminów na DI trzeba liczyć się z odwołaniami. Wiele osób (w tym ja) zdaje 2 etap po odwołaniach. Oczywiście i tutaj Maklers spisał się na medal!!! Dzięki odwołaniu, które Panowie pomogli mi przygotować Komisja zaliczyła mi 2 zadania!!! Bez tej pomocy na pewno bym nie zdał!!!

Kiedy 2 lata temu pierwszy raz zadzwoniłem do Mariusza od razu wiedziałem, że to odpowiednie miejsce na naukę do DI i MPW. Przez 2 lata Mariusz prowadził mnie za rękę przez wszystkie etapy. Interesował się, dzwonił i pytał czy czegoś mi nie brakuje, jak poszło, gratulował ale też starał się motywować w chwilach zwątpienia. Dzięki poleceniom Mariusza miałem kilka zaproszeń na rozmowę o pracę!!!Wszystkie aktualności i oferty pracy Mariusz zamieszcza na forum także będziesz na bieżąco z terminami itd. Dzięki tym kursom moje życie zawodowe zmieniło się o 180 stopni i obecnie pracuję jako makler instytucjonalny. Przeżyłem niezapomnianą przygodę i poznałem bardzo fajnych ludzi z branży :). Będę trzymał kciuki za Twoje etapy chociaż z Malkers będzie do przodu!!!

Całej ekipie z Maklers bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów zawodowych !!!

Dzięki Mariusz!!!"

Sylwester Jóźwik, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 683, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3131, korzystał z kursu DI-1 wideo Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.


"Gorąco polecam firmę maklers.pl, z którą miałem przyjemność współpracować przygotowując się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Zakupiony kurs okazał się wyjątkowo profesjonalnie przygotowany, zaczynając od poradnika szczegółowo opisującego specyfikę egzaminu, oraz zakres materiału jaki trzeba było przyswoić. Opisywał on dogłębnie strategię podejścia do poszczególnych etapów egzaminu i nauki potrzebnych zagadnień. Znalazły się w nim wyczerpujące wskazówki, nawet te dotyczące ubioru czy prowiantu wnoszonego na egzamin. Jednym słowem, niczego w nim nie zabrakło i jako pierwsza, krótka lektura, skutecznie motywował i zachęcał do przejścia do merytorycznej części kursu.

Część merytoryczna kursu w postaci nagranego, aktualnego webinarium okazała się wyjątkowo pomocna. Forma przekazywania wiedzy była dla mnie najlepszą z możliwych. Wygoda nauki w domu przed własnym laptopem, dobra jakość obrazu i dźwięku, oraz możliwość przewijania kursu bardzo ułatwiła przygotowania. Aktualność nagranego webinarium umożliwiała odniesienie obecnej sytuacji w gospodarce i na rynkach finansowych do prezentowanej teorii.

Skomplikowane zagadnienia były tłumaczone w maksymalnie przystępny sposób, pozwalający na ich zrozumienie, a typowo pamięciowe kwestie zostały humorystycznie przedstawione, z wykorzystaniem sprytnie wprowadzonych skojarzeń, które pozwalały raz na zawsze je zapamiętać. Oprócz nauki typowo pod egzamin, można było usłyszeć mnóstwo powiązanych ciekawostek, które uatrakcyjniały zajęcia.

Szczegółowo rozwiązane testy z poprzednich lat były nieocenioną pomocą na dalszym etapie nauki. Można było dzięki nim przetestować swoje umiejętności i trenować w realnych warunkach tuż przed egzaminem. W każdym z zadań było odniesienie do literatury, gdzie można było dodatkowo doczytać o problemie na jaki się napotkało.

Dodatkowe webinaria organizowane przez maklers.pl w których uczestniczyłem były dla mnie cennym źródłem informacji, a do tego dużą przyjemnością. Kontakt mailowy był bardzo pomocny szczególnie w fazie odwołań.

Podsumowując, trudno o lepszego sojusznika w walce z egzaminem na doradcę inwestycyjnego i cenniejsze źródło do nauki z zakresu rynków finansowych.

Pozdrawiam serdecznie,"

Grzegorz Broszkiewicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 681, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3016, korzystał z kursu DI-1 wideo Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z testów online www.maklers.arslege.pl.


"Drogi Zespole Maklers.pl !

Na wstępie chciałbym pogratulować zgranego, zorganizowanego zespołu, na który można zawsze liczyć. Jestem również usatysfakcjonowany ze sposobu troszczenia się o klienta. Dzięki temu każdy członek społeczności maklers.pl mógł poczuć się jak w wielkiej rodzinie.

Moja historia rozpoczęła się od 2016 roku, kiedy to udało mi się zdać MPW w pierwszym podejściu. Następnie rozpocząłem naukę na DI. Pierwszy i drugi etap zdałem za pierwszym razem. Trzeci etap udało mi się zdać w drugim podejściu – etyka staje się coraz cięższa. Właśnie 08.03.2018 otrzymałem informację, że zdałem III etap DI. Jestem bardzo szczęśliwy!

Z pewnością nie zrealizowałbym tych licencji bez materiałów z serwisu maklers.pl. Na początku próbowałem uczyć się sam, lecz bezskutecznie. Materiały były zrozumiałe, przejrzyste i dobrze mobilizowały do nauki. W trakcie przygotowania do MPW podobał mi się serwis z zadaniami prawnymi i obliczeniowymi. Rozwiązania zamieszczone na dole strony, były podstawą do wyuczenia schematów rozwiązywania zadań. Rozwiązania zadań prawnych, były lepsze niżby czytanie ustawy po kilka razy. Z dodatkowych materiałów, które ukróciły czas nauki to segregacja artykułów z ustaw na podstawie powtarzalności w egzaminach, spis stron z lektur oraz płytki video, na których Pan Mariusz merytorycznie i wychodząc poza egzamin tłumaczył zagadanienia rynku kapitałowego. Jednak materiały na DI przebiły wszystkie znane mi notatki, książki itp z którymi dotychczas miałem styczność. Nie chodzi o ilość, która jest imponująca, ale zawartość. Bardzo dużo dodatków (m.in. zbiory zadań z instrumentów pochodnych i dłużnych, spis lektur, artykułów, wskazówek jak należy się uczyć – poczułem się jak dziecko prowadzone przez rodzica. Nie musialem szukać dodatkowej wiedzy, całą wiedzę miałem przed nosem z logiem maklers. Zachwalam również testy we współpracy z serwisem arsledge. Dokładne opracowanie każdego zadania, było w pełni zrozumiałe. Po przejściu tych wszystkich matieriałów, żadne historyczne zadanie nie było problemem. Podobały mi się również dodatki, w jaki sposób się uczyć, by nie zasnąć, czy jaką dietę prowadzić – przyznam, że sprawdziły się ;)

Chciałbym najserdeczniej podziekować całemu zespołowi Maklers.pl za zrealizowanie moich celów osiągnięcia licencji. Dziękuje za korespondencje, za wyrozumiałość, cierpliwość i ciepłą pomoc. Dzięki Wam na każdym egzaminie byłem pewny siebie, bo wiedziałem, że zostałem świetnie przygotowany. Bardzo dziękuję za szczere wskazanie mi moich błędów, braków w nauce, a przede wszystkich rozwiązań, które pomagają mi do dziś w rozwoju osobistym.

Mocno ściskam."

Maciej Bagiński, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 678, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3097, korzystał z kursu DI-1 wideo Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z Superpakietu MPW Maklers.pl.


"Wszystkim planującym przystąpienie do egzaminu na doradcę inwestycyjnego polecam firmę Maklers.pl. W trakcie przygotowań brałem udział w kursie stacjonarnym, gdzie w profesjonalny sposób, w bardzo przyjemnej atmosferze przedstawione zostały zagadnienia na DI-1. Przed egzaminem, który zdałem za pierwszym razem, posiłkowałem się również pakietem zadań na arslege, który pozwala na kompleksowe powtórzenie materiału.

W przeciwieństwie do tego co proponowali trenerzy Maklers.pl, nie podszedłem do drugiego etapu w pierwszym podejściu. Okazało się to być błędem, gdyż Superpakiet DI2+3 pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu potrzebnego do przygotowania się. W sposób kompleksowy pozwala on opanować wiedzę niezbędną do zdania egzaminu jak i przygotowuje do samego etapu pisania, który ze względu na swój czas trwania warto zaplanować.

Przy trzecim etapie, gdy potrzebowałem pomocy przy odwołaniu oraz konsultacji dotyczących zadań, pomoc maklers.pl była nieoceniona. Zawsze mogłem liczyć na Mariusza i cały zespół, który wspierał mnie przez cały czas przygotowań.
Podsumowując, materiały maklers.pl bardzo ułatwiły mi zdanie egzaminu na doradcę i skróciły czas przygotowań. Polecam je wszystkim przyszłym zdającym." 

Krzysztof Kawa, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 677, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3097, korzystał z kursu DI-1 stacjonarnego Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z testów online www.maklers.arslege.pl.


"W trakcie przygotowań do egzaminów na MPW oraz DI korzystałem z materiałów przygotowanych przez Maklers. Przy nauce do I etapu egzaminu na DI oraz na MPW były to testy online www.maklers.arslege.pl, natomiast w nauce do II i III etapu DI pomógł mi Superpakiet DI2+3. Wszystkie materiały przygotowane są w sposób perfekcyjny i zdecydowanie ułatwiają proces przygotowania do egzaminu. Każde zadanie omawiane jest krok po kroku, jasno i w taki sposób, że wg mnie materiały Maklers w procesie przygotowań do egzaminu stanowią pozycję równie wartościową, co literatura rekomendowana przez Komisję. Skorzystanie z pomocy Maklers zdecydowanie skróciło czas potrzebny na opanowanie zakresu tematycznego egzaminów.

Oprócz jakości materiałów myślę, że warto także wyróżnić kontakt z Panem Mariuszem oraz innymi osobami zaangażowanymi w działalność Maklers. Otrzymałem od nich wiele pomocnych rad, które także przełożyły się na sukces na egzaminach. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu współpracę z Maklers."

Michał Piątkowski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 680, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3175, korzystał z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z testów online www.maklers.arslege.pl.


"Z czystym sumieniem jestem w stanie każdemu polecić firmę Maklers! O firmie usłyszałem po raz pierwszy na znanym forum społecznościowym, poszukując materiałów w ramach przygotowań do egzaminu na maklera papierów wartościowych kilka ładnych lat temu. To skłoniło mnie do wykupienia testów Arslege i po ostrych bojach udało mi się zdobyć upragnioną wtedy licencję Maklera Papierów Wartościowych z bardzo wysokim wynikiem. Postanowiłem iść za ciosem i wykupić dostęp do testów Arslege do egzaminu DI-1. I był to strzał w dziesiątkę. Materiały znacząco skróciły czas przygotowań i ułatwiły przyswojenie dużej ilości materiału w bardzo krótkim czasie, czego efektem był pozytywny wynik I etapu egzaminu. Idąc za ciosem, w przygotowaniach do drugiego etapu korzystałem z Superpakietu DI2+3 i ze zbiorków tematycznych zadań. Materiały przygotowane są absolutnie perfekcyjnie, gdzie zrozumienie całości zagadnień staje się znacznie łatwiejsze. Strategie i porady zawarte w materiałach pomogły usystematyzować pracę i zidentyfikować kluczowe obszary, na których należy się skupić. Dzięki rozwiązaniom zawartych w Superpakiecie i załączonym w nich komentarzom, nie tylko można było zrozumieć sens poszczególnych zadań, ale i łatwiej wychwycić niuanse wymagane przez autorów zadań. Ale największa zaletą usług Maklers są Panowie Mariusz, Adam i Filip którzy przygotowują materiały, opracowują modelowe rozwiązania testów na bieżąco i bardzo mocno pomagają w procesie odwołań. Myślę, że mogę zaryzykować stwierdzenie, iż gdyby nie Maklers nie udałoby mi się pomyślnie przejść przez proces odwołań na 1 i 2 etapie egzaminu DI.

Podsumowując, serdecznie i gorąco polecam wszystkie produkty przygotowywane przez firmę Maklers Są one przygotowanie w sposób absolutnie najlepszy na rynku i dla każdego kto myśli o podejściu do egzaminów czy to MPW czy DI na poważnie, jest to pomoc nieoceniona."

Kamil Błaszczyk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 649, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2921, korzystał z testów online www.di.arslege.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z testów online www.maklers.arslege.pl.


"Firmę Maklers.pl z przyjemnością polecam wszystkim znajomym, współpracownikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie rynku kapitałowego.

Maklers.pl znam praktycznie od początku istnienia. W 2013 roku zdałem egzamin na Maklera Papierów Wartościowych. W procesie przygotowań korzystałem z materiałów Maklers. Był to czas zmiany systemu transakcyjnego na GPW. Wiele osób miało wątpliwości odnośnie zadań z ustalania kurs. Firma Maklers.pl stanęła na wysokości zadania – przygotowała obszerne materiały objaśniające nowe zasady obrotu, porównanie wprowadzonych zmian. Było to niezwykle pomocne i zaowocowało pozytywnym wynikiem mojego egzaminu maklerskiego.

Później podjąłem decyzję, że chce dalej rozwijać swą wiedzę o rynku kapitałowym. Licencja Doradcy Inwestycyjnego wydawała się dla mnie czymś niezwykle trudnym i odległym, niczym szczyt K2 dla wytrawnego alpinisty. Nie jest to prosty egzamin i wielu kandydatów zniechęca się już na etapie przygotowań. Oferta Maklers dla kandydatów na doradcę inwestycyjnego jest niezwykle bogata. Moje dotychczasowe doświadczenia oraz renoma właściciela Maklers – Pana Mariusza Śliwińskiego zdecydowały o wyborze oferty Maklers.pl

Była to moim zdaniem bardzo dobra decyzja. Zakupione przeze mnie Superpakiet DI-1 oraz DI2+3 w bardzo dobry i przystępny sposób wprowadzają kandydata w świat doradcy inwestycyjnego. Pomagają zrozumieć niełatwą tematykę i zapewniają wsparcie ekipy Maklers w razie pytań bądź wątpliwości. Należy podkreślić, że możliwość konsultacji mailowych bądź telefonicznych była dla mnie niezwykle istotna.

Pierwszy etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego zdałem jesienią 2016 roku przy pierwszym podejściu. Drugi etap zdałem za drugim podejściem. Trzeci etap zdałem za pierwszym podejściem. Był to niezwykle intensywny czas nauki, przygotowań. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że każda złotówka wydana na produkty Maklers.pl była dobrą inwestycją.

Maklers.pl w moim odczuciu jest niczym przewodnik górski w Himalajach. Oczywiście niektórzy wolą zdobywać szczyty bez niczyjej pomocy, ponieważ tak jest taniej. Należy zadać sobie jednak pytanie czy nie warto skorzystać z pomocy specjalistów i iść wytyczoną już przez nich ścieżką? Moim zdaniem warto, dlatego z całą pewnością mogę polecić wszystkim korzystanie z produktów Maklers.pl. W mojej ocenie jest to obecnie lider na rynku usług przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego.

Jeszcze raz polecam wszystkim produkty Maklers.pl."

Sebastian Walentynowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 636, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2879, korzystał z Superpakietu DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także z Superpakietu MPW Maklers.pl.


"Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego i toczącym tę nierówną walkę z Komisją z czystym sumieniem polecam materiały Maklers.pl - w szczególności jeśli dysponują dość ograniczonym czasem na naukę. Ucząc się do poszczególnych etapów korzystałem z Superpakiet DI1 i Superpakiet DI2+3. Materiały w sposób przejrzysty wyjaśniają poruszane kwestie oraz krok po kroku obrazują jak rozwiązywać zadania, odnosząc się przy tym do polecanej przez Komisję literatury. Przy tak szerokim i nie do końca sprecyzowanym zakresie zagadnień, materiał porządkuje poruszane kwestie, pozwala na efektywna naukę i zbliża do uzyskania licencji! Podsumowując - polecam korzystanie z materiałów i usług Maklers.pl!"

Przemek Konieczka, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 661, korzystał z Superpakietu DI1 Maklers.pl oraz Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


“Wszystkim osobom, których celem jest zdobycie licencji DI, chciałbym gorąco polecić materiały maklers.pl. Osobiście przygotowując się do egzaminu korzystałem z kursu wideo DI-1, oraz Superpakietu DI 2+3. Sposób przekazywania wiedzy na kursie wideo oraz jakość pozostałych materiałów jest na najwyższym możliwym poziomie. Z pomocą materiałów maklers egzamin DI jest absolutnie do zdania dla wszystkich, nawet w tak niesprzyjających warunkach jak praca+małe dzieci, co osobiście poświadczam;) Oczywiście trzeba tylko chcieć, być odpowiednio zdeterminowanym i poświęcić na naukę sporą liczbę godzin. Nie bez znaczenia jest również błyskawiczna pomoc w trakcie przygotowań. Jeśli czegoś nie rozumiemy, potrzebujemy dopytać, pewne kwestie wymagają doprecyzowania - nie ma żadnego problemu - wystarczy zapytać. Możemy być pewni, że dostaniemy odpowiedź, która rozwieje wszelkie wątpliwości. Podsumowując - doskonała jakość i pełny profesjonalizm. Jeszcze raz z mojej strony wielkie dzięki!”

Tomasz Mazurek, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 639, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2676, korzystał z kursu wideo DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Dziękuję Mariuszowi oraz całemu zespołowi Maklers za pomoc w zdaniu trzech etapów egzaminu DI. Świetny i szybki kontakt, merytorycznie bardzo dobrze przygotowane materiały do nauki oraz szczegółowe rozpracowane wszystkie zadania. Bardzo pomogły w zdaniu egzaminu. Bardzo dobry "serwis posprzedarzowy" - polecam Maklers"

Ryszard Żabiński, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 646, korzystał z Superpakietu DI-2+3 Maklers.pl i indywidualnych materiałów DI-1 Maklers.pl.


"Wszystkim chcącym solidnie i skutecznie przygotować się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego serdecznie polecam ofertę firmy Maklers.pl. Osobiście korzystałem z oferowanych przez firmę materiałów edukacyjnych do wszystkich trzech etapów egzaminu.

Decyzja o wyborze oferty Maklers.pl dla kandydatów na doradców inwestycyjnych była w dużym stopniu wynikiem wcześniejszej satysfakcji z uczestnictwa w kursie dla kandydatów na MPW. Decydując się na ofertę Maklers.pl po raz drugi dokonałem dobrego wyboru.

Przygotowując się do pierwszego etapu egzaminu korzystałem z Superpakietu DI-1 oraz platformy www.di.arslege.pl. W pakiecie znajdziemy rozwiązania historycznych testów wraz z precyzyjnym wskazaniem literatury na podstawie, której zadanie zostało rozwiązane. Dzięki temu osoba przygotowująca się może doczytać i poszerzyć dane zagadnienie. Poza rozwiązaniami testów znaleźć możemy m.in. prezentacje tematyczne, których przerabianie stopniowo wprowadza w czytającego w dane zagadnienie. Na platformie www.di.arslege.pl znajdziemy historyczne testy, zadania poukładane tematycznie oraz pytania z aktów prawnych na podstawie, których Komisja układa pytania. Sprawdzanie wiedzy z przepisów prawnych na platformie jest moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na utrwalenie i uporządkowanie wiedzy z tego zakresu.

W przygotowaniach do drugiego i trzeciego etapu wykorzystałem Superpakiet DI2+3 oraz zbiorki zadań. Przygotowanie się do tych dwóch etapów z rozwiązaniami Maklers.pl znacznie skraca się czas poświęcony na naukę, którego i tak poświęcić trzeba sporo. Dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom zadania problemowe stają się bardziej przystępne i zrozumiałe. Tak, jak w rozwiązaniach egzaminów z pierwszego etapu, także tutaj z rozwiązaniem podana jest literatura oraz zakres stron, na podstawie, których zadanie zostało rozwiązane. W rozwiązaniach, tam gdzie jest to możliwe przedstawiono alternatywne metody dojścia do prawidłowego wyniku.
Dla dwóch najobszerniejszych i najtrudniejszych obszarów tematycznych zaoferowane zostały zbiorki zadań, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy po przeczytaniu książek i przerobieniu historycznych testów. Sumienne przerobienie zadań z zbiorków tematycznych znacznie zwiększa także szanse na zaliczenie tych zadań na egzaminie.

Chciałbym zwrócić uwagę, że w superpakiecie poza materiałami do nauki, znajdziemy także analizę struktury egzaminu, zaproponowanie strategii nauki oraz wskazanie najważniejszych i najtrudniejszych obszarów, z którymi trzeba się zmierzyć. Jest to szczególnie istotne w momencie rozpoczynania nauki do drugiego etapu egzaminu, gdzie spotykamy dużą ilość trudnego materiału.
Cennym atutem oferty Maklers.pl jest kontakt z Mariuszem Śliwińskim i zespołem Maklers.pl oferującym pełną pomoc w rozwiązywaniu wątpliwości i udzielaniu wskazówek mających na celu zrozumienie materiału i zwiększenie szans na skuteczne przygotowanie do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Jeszcze raz, gorąco polecam wszystkie materiały oferowany przez Maklers.pl."

Mateusz Roda, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 609, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2899, korzystał z Superpakietu DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl oraz kursu maklerskiego Maklers.pl

Pełna treść referencji


"Z czystym sumieniem jestem w stanie każdemu polecić usługi firmy Maklers, kto przygotowuje się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. O firmie Pana Mariusza usłyszałem po raz pierwszy od znajomego, który polecał ją przygotowując się do egzaminu na maklera papierów wartościowych. To skłoniło mnie do wykupienia rozwiązań do DI 1. I był to strzał w dziesiątkę. Materiały znacząco skróciły czas przygotowań i ułatwiły przyswojenie dużej ilości materiału w bardzo krótkim czasie, czego efektem był pozytywny wynik I etapu egzaminu.

Idąc za ciosem, w przygotowaniach do drugiego etapu korzystałem z Superpakietu DI2+3 i ze zbiorków tematycznych zadań. Materiały przygotowane były w profesjonalny sposób, dzięki czemu zrozumienie tego szerokiego materiału stało się o wiele prostsze. Oczywiście poza materiałami należało dokładnie przestudiować całą dostępną literaturę, ale łączenie nauki do egzaminu i pracy zawodowej bez profesjonalnego wsparcia ze strony Maklers mogłoby się okazać karkołomnym wyzwaniem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nawet po zdaniu pierwszego etapu egzaminu, ilość pracy do wykonania przed drugim etapem może przytłaczać. Strategie i porady zawarte w materiałach pomogły usystematyzować pracę i zidentyfikować kluczowe obszary, na których należy się skupić. Dzięki rozwiązaniom zawartych w Superpakiecie i załączonym w nich komentarzom, nie tylko można było zrozumieć konstrukcję i sens poszczególnych, ale i łatwiej wychwycić niuanse wymagane przez autorów zadań. 
 
Kolejną zaletą było samo podejście autorów zadań podczas procesu nauki. Wykupując uslugi w Maklers, nie otrzymujesz tylko (i aż) zbiorów świetnie rozwiązanych zadań, ale również profesjonalne wsparcie zespołu podczas wszystkich procesów przygotowania do egzaminu. Responsywność Pana Mariusza przez ten okres była na ponadnormatywnie wysokim poziomie. 
 
Jeszcze osobą kategorią był zbiorek instrumentów pochodnych, który w 99% pokrywał możliwe do wystąpienia zagadnienia zawarte w czerwonej książce Hulla. 
 
Podsumowując, serdecznie i gorąco polecam wszystkie produkty przygotowywane przez firmę Maklers. Przygotowane na wysokim poziomie materiały pomagają znacząco skrócić okres przygotowań, w szczególności dla osób pracujących, które nie dysponują dużą ilością czasu na przygotowania, ale również uczących się, dla których przyswojenie dużych ilości materiału i przełożenie ich na rozwiązanie zadań egzaminacyjnych (które nie mają modelowych rozwiązań) może okazać się rzeczą niezwykle pracochłonną."

Kamil Hajdamowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 603, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2927, korzystał z Profesjonalnych Rozwiązań DI-1 Maklers.pl (prekursora Superpakietu DI-1 Maklers.pl) oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Wielkie podziękowania dla Mariusza, Adama i Filipa. Świetna jakość materiałów oraz bezcenna pomoc w procesie odwołań. Wszystkim zainteresowanym licencjami na polskim rynku kapitałowym polecam współpracę z Maklers, warto ją nawiązać choćby dla kontaktów, które są tak ważne w późniejszej pracy. W Maklers poznałem świetnych specjalistów, z którymi zawsze warto wymieniać poglądy na temat rynku kapitałowego oraz można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, także takich które wykraczają poza materiał obowiązujący na egzaminach na MPW i DI. Raz jeszcze wielkie dzięki!"

Piotr Kawala, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 608, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3014, korzystał z Superpakietu DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


" W kontekście przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego napotkać można przede wszystkim dwa problemy - nadmiar materiału do przyswojenia oraz wynikający z tego brak czasu na przygotowania. Dzięki Maklers zarówno pierwszy, jak i drugi kłopot okazuje się błahostką, a sama nauka przebiega szybko, sprawnie i co najważniejsze efektywnie! Mój sukces to zasługa nie tylko pracy, ale też odpowiednich materiałów i wsparcia, za które jestem niezmiernie wdzięczny. 

Nie mogę także nie wspomnieć o samym podejściu chłopaków do przygotowań oraz do przygotowujących. Pełen profesjonalizm, rzetelność, odpowiedzialność i sumienność - to tylko kilka z przymiotników, którymi można scharakteryzować zespół Maklers. Polecam z całych sił!"

Jakub Stasik, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 600, korzystał z Superpakietu DI1 Maklers.pl oraz Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Chciałbym gorąco polecić materiały przygotowane przez firmę Maklers. W procesie zdobywania licencji DI korzystałem z Superpakietu DI 2 + 3 oraz zbiorów zadań z instrumentów pochodnych i instrumentów dłużnych. Wszystkie te materiały są przygotowane na najwyższym poziomie, zawierają ogromną ilość wiedzy potrzebnej później na egzaminie, ale co najważniejsze napisane są w przystępny sposób, tak aby jak najwięcej nauczyć i wytłumaczyć. Do danego zadania często przedstawionych jest kilka różnych metod rozwiązania, każda ze szczegółowym wyjaśnieniem, podobnie w zbiorach zadań wskazane są dodatkowe zadania z rekomendowanej literatury, które ugruntowują daną wiedzę.

Na wyróżnienie zasługuje zaangażowanie i wyjątkowa życzliwość członków zespołu Maklers, co w połączeniu z ogromną wiedzą stanowiło nieocenione wsparcie w przypadku odwołań, ale także wtedy, gdy w trakcie nauki pojawiały się kwestie wymagające dodatkowego wyjaśnienia. Zawsze mogłem wtedy liczyć na szybką, konkretną i merytoryczną podpowiedź.

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że materiały i wsparcie zespołu Maklers bardzo mi pomogły w zdaniu egzaminu DI, ułatwiły opanowanie wymaganego materiału i znacznie skróciły czas potrzebny na przygotowania."

Paweł Wolniakowski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 615, korzystał z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.


"Swoją przygodę z egzaminem na doradcę inwestycyjnego rozpocząłem kilka miesięcy przed znalezieniem portalu edukacyjnego maklers.pl. Czuję się zobowiązany, aby szczerze przyznać, że efektywna nauka rozpoczęła się dla mnie dopiero po wejściu do grupy klientów i wykorzystaniu pakietów przygotowujących do każdego z etapów egzaminu. Podczas nauki w szczególności wykorzystywałem modelowe rozwiązania egzaminów oraz platformę www.di.arslege.pl, a następnie znając specyfikę egzaminu oraz na podstawie własnych doświadczeń współtworzyłem dla maklers.pl zbiorki tematyczne z zakresu instrumentów pochodnych i instrumentów dłużnych, które dla kandydatów mogą z powodzeniem stanowić podstawę w nauce tych tematów.

Kluczowe okazały się dla mnie kontakty z Adamem Szymko oraz Mariuszem Śliwińskim, którzy zawsze służyli celną radą i wskazaniem gdzie samodzielnie znaleźć odpowiedź na frapujące w danym momencie pytanie. Modelowe rozwiązania egzaminów drugiego i trzeciego etapu były dla mnie jak nowa odsłona świata finansów, gdyż zawierają one wszystko czego potrzebowałem podczas nauki. Materiały są uporządkowane i napisane przystępnym językiem przez co bardzo łatwo przyswaja się zawartą w nich wiedzę, która często jest rozdzielona pomiędzy wiele rozdziałów w książkach.

Jestem przekonany, iż każdy kandydat, który solidnie wykorzysta oferowane przez maklers.pl materiały edukacyjne, trafi podczas egzaminu w szablonowe rozwiązania wymagane przez każdego z członków komisji egzaminacyjnej. Tak właśnie było ze mną, gdyż na trzecim etapie z zadania obliczeniowego otrzymałem 100 punktów na 100 możliwych. Oprócz wielu godzin samodzielnej nauki, stoją za tym wynikiem modelowe rozwiązania  maklers.pl. Każde zadanie z pierwszego oraz drugiego etapu egzaminu w wersji przedstawianej przez maklers.pl zawiera nie tylko szablonowe rozwiązanie, ale również odniesienie do konkretnej pozycji z listy literatury przedmiotu opublikowanej przez komisję egzaminacyjną. Te wszystkie informacje ułatwiają i przyśpieszają w sposób logarytmiczny proces nauki oraz oszczędzają dziesiątki godzin spędzone na trywialnych czynnościach takich jak: poszukiwanie literatury przedmiotu do każdego z zadań lub rozmyślanie nad sensem danego zadania.

Platforma www.di.arslege.pl dodaje nauce mobilności i pozwala wykorzystać czas spędzany nawet w miejskich środkach transportu, aby powtarzać przyswojoną wiedzę za pomocą pytań testowych.

Jako uzupełnienie oferty maklers.pl do wykorzystania jest forum z którego świetnie się korzysta. Każdy z członków forum w razie potrzeby chętnie służy merytoryczną pomocą, co dopełnia pakiet usług."

Filip Wnęk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 575; korzystał z kursu DI-1 wideo Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl.

Pełna treść referencji


"Szczerze polecam ofertę Maklers.pl przygotowaną dla kandydatów podchodzących do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. W swoich przygotowaniach korzystałem z rozwiązań egzaminów, zbiorów zadań oraz platformy www.di.arslege.pl.

Opracowania egzaminów były dla mnie jednym z najistotniejszych narzędzi przygotowujących mnie do egzaminu. W początkowej fazie nauki bardzo dogłębnie wyjaśniały mi sposoby rozwiązania zadań oraz wskazywały źródła wiedzy. Zawarte w nich wskazówki odnośnie taktyki rozwiązywania zadań na egzaminie były również bardzo przydatne. Całość rozwiązań jest przygotowana w bardzo czytelny i przejrzysty sposób, dlatego jest to również świetny materiał do przeglądania w ramach ostatnich powtórek tuż przed egzaminem.

Oferowane zbiory zadań z instrumentów dłużnych oraz instrumentów pochodnych to bardzo dobre pozycje dla osób chcących dogłębnie przeanalizować różne zagadnienia z tych tematów. Materiał w nich zawarty jest bardzo szeroki i często skłania do poszukiwnia rozwiązań i źródeł wiedzy nawet w literaturze anglojęzycznej. Pozwala na dogłębniejsze zrozumienie zagadnień nie tylko po kątem egzaminu.

Platforma di.arslege.pl jest świetnym narzędziem pozwalającym na naukę i sprawdzenie się pod kątem przygotowania do 1 etapu. Zwłaszcza polecam ją pod kątem sprawdzenia się pod kątem przygotowania z prawnej części egzaminu.

Oczywiście istotnym atutem oferty Maklers jest również kontakt z Mariuszem Śliwińskim. Współpraca przy rozwiązywaniu wątpliwośći, merytoryczne i praktyczne rady oraz pewnego rodzaju opieka nad doprowadzeniem do szczęśliwego zakończenia przygody z egzaminami to mocne atuty oferty Maklers.

Dodatkowo pozwolę sobie zarekomendować wszystkim studentom interesującym się zagadnieniami inwestycji, finansów i ekonomii do rozpoczęcia przygody z egzaminami na maklera papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego. Wiedza zdobyta podczas tej przygody jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż materiał realizowany i wymagany na uniwersytetach. Dla mnie studia pierwszego stopnia (licencja MPW) oraz II stopnia (licencja DI) to najlepszy kierunek studiów związanych z inwestycjami kapitałowymi w Polsce. Natomiast Maklers jest najlepszym uniwersytetem."

Mateusz Mucha, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 576, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2903; korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, Profesjonalnych Rozwiązań Zadań DI-1 Maklers.pl, z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl oraz ze Zbiorków Zadań DI2+3 Maklers.pl.

Pełna treść referencji


"Z ogromną przyjemnością chcę zarekomendować firmę Maklers.pl z siedzibą w Tarnowie Podgórnym jako solidnego i skutecznego organizatora szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego.

Z firmą miałem przyjemność współpracować na wielu polach. Byłem uczestnikiem szkoleń przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, następnie szkoleń przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nabywałem szereg materiałów – pomocy naukowych. Na każdym etapie współpracy firma oraz jej prowadzący – Mariusz Śliwiński zawsze odznaczali się nie tylko szczególnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim wysokim poziomem wsparcia posprzedażowego. Zajęcia wspominam jako niezwykle przyjemne oraz treściwe, gdzie w sprawny sposób przyjmowałem informacje niezbędne do nauki i podejścia do odpowiednich egzaminów.

W moim przekonaniu, skuteczność i kultura współpracy szczególnie wyróżniają Pana Mariusza Śliwińskiego jako prowadzącego zajęcia oraz właściciela firmy Maklers.pl, tym samym polecam współpracę wszystkim zainteresowanym stronom."

Michał Ficenes, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 547, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2988; korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, kursu na Doradcę Inwestycyjnego Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl. Wszystkie etapy egzaminu DI (DI-1, DI-2, DI-3) zdał bezpośrednio po kursie DI Maklers.pl, w pierwszych możliwych terminach [Kurs DI (2015.07), egzamin DI-1 (2015.10), egzamin DI-2 (2015.11), egzamin DI-3 (2016.02)].

Pełna treść referencji


"Zakres materiału, którego opanowanie jest potrzebne do zdania egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego może przyprawić o zawrót głowy. Z tego powodu niezwykle ważna jest selekcja takich zagadnień, które są istotne dla egzaminów tego typu i dla przyszłej pracy w zawodzie. Największą zaletą Superpakietu DI od Maklers.pl jest takie uporządkowanie wiedzy, że coś, co na początku wydaje się nierealne do opanowania przeradza się w całkiem możliwe do ukończenia zadanie. Przez ponad dwa lata korzystałem z różnych produktów Maklers.pl i każdym przypadku byłem w 100% zadowolony z wydanych pieniędzy. Bardzo doceniam także indywidualne podejście Pana Mariusza względem swoich klientów, co nie raz pozytywnie mnie zaskoczyło. Uważam, że cena materiałów jest bardzo sprawiedliwa względem ich jakości i czasu potrzebnego na ich stworzenie. Podsumowując - polecam wszystkie materiały od Maklers.pl."

Dominik Łyżwa, Doradca Inwestycyjny nr licencji 549, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2958; korzystał z Superpakietu DI1 Maklers.pl, Superpakietu DI2+3 Maklers.pl, a także testów www.maklers.arslege.pl


"Polecam firmę Maklers. Korzystałem z ich materiałów w nauce do 2 i 3 etapu egzaminu na doradców inwestycyjnych oraz w pomocy przy odwołaniu. Materiały są zdecydowanie najlepszymi na rynku, w sposób klarowny i czytelny tłumaczą niuanse potrzebne do zdania egzaminu. Materiały pod względem merytorycznym są nie do pobicia. Ekipa Maklers angażuje się z całych sił, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem w to co robi, dzięki ich pracy i pomocy zdałem egzamin na DI. Jeżeli zastanawiasz się nad nauką czy to na MPW czy DI to zdecydowanie polecam Maklers – dzięki ich materiałom przyspieszysz swoją naukę i możesz być pewien pomocy w przypadku pytań, niejasności czy odwołań. Pomoc Maklersów nie kończy się wraz z zakupem materiałów, ich pomoc trwa od początku do końca zdobywania licencji. Jeszcze raz dziękuje za pomoc i gratuluje świetnej roboty!"

Paweł, Doradca Inwestycyjny

"Licencja DI to dla mnie pewien wyznacznik profesjonalizmu. Chcę sam być właściwie przygotowany i bardzo cenię wiedzę i umiejętności innych. Maklers.pl to właśnie ludzie, którzy bardzo profesjonalnie podeszli do tematu egzaminów organizowanych przez KNF.

Superpakiet jest przygotowany tak, żeby jak najłatwiej i najefektywniej opanować materiał potrzebny do zdania egzaminu na Doradcę. Studiowanie materiałów ćwiczy niezbędne umiejętności obliczeniowe, a wiedza teoretyczna jest podana w sposób przystępny i zawsze wsparta bibliografią, aby pogłębić wiedzę. Do tego dołączone są jeszcze porady co do strategii pisania samego egzaminu.

Maklers.pl pomaga tez swoim klientom w procesie odwołań od negatywnych wyników egzaminu, co jest bardzo istotne, bo walczyć trzeba do końca.

Podsumuję to jednym słowem: WARTO."

Kamil, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych


"Z Maklersami poznałem się przy okazji pisania odwołania do MPW w kwietniu 2013. Ta znajomość okazała się bardzo pomocna zarówno przy uzyskaniu licencji MPW jak i DI.  Podczas przygotowań do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z SUPERPAKIETU DI2+3. Materiał przygotowany przez firmę Maklers.pl jest dobra bazą do nauki, która jednak musi obejmować także przeczytanie ze zrozumieniem książek zalecanych przez KNF. SUPERPAKIET porządkuje wiedzę i zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących rozwiązywania zadań oraz samej techniki przygotowania do egzaminu.

Z pełną odpowiedzialnością polecam pomoce naukowe oferowane przez firmę Maklers.pl"

Dariusz, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych

"Z SUPERPAKIETU DI2+3 opracowanego przez firmę Maklers.pl korzystałem podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Materiały dostarczane przez Maklers.pl są bardzo dobrze dopracowane zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym, dzięki czemu czas poświęcony na przygotowania do egzaminu jest bardzo efektywnie wykorzystywany.

Chciałbym również pochwalić Maklers.pl za wsparcie merytoryczne podczas przygotowań do egzaminów – organizują webinaria, przesyłają aktualizację do pakietu, odpowiadają na pytania w krótkim czasie, a jeśli komuś powinie się noga, może liczyć na pomoc przy pisaniu odwołania. Dzięki temu oferta firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedawania rozwiązań ale ma bardzo dużą w/w wartość dodaną.

Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu polecam SUPERPAKIET DI2+3."

Darek, Doradca Inwestycyjny

Pełna treść referencji


"Chciałbym bardzo podziękować ekipie Maklers.pl za pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Rozwiązania zadań na doradcę inwestycyjnego w Superpakiecie są solidnie i wszechstronne, a korzystanie z materiałów Maklers.pl pozwala na efektywną naukę i sporą oszczędność czasu. Chociaż w momencie zakupu pakietu nie brałem tego pod uwagę, to w moim przypadku bardzo przydatna i skuteczna okazała się pomoc przy pisaniu odwołania do KNF. Bez wsparcia Maklers.pl zdanie egzaminu zajęłoby dużo więcej czasu."

Anonimowa opinia, Doradca Inwestycyjny


"Podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z SUPERPAKIETU DI2+3 opracowanego przez firmę Maklers.pl. Pakiet przygotowany jest bardzo dobrze i znacznie ułatwia naukę do egzaminu. Wszystkie zadania są bardzo dokładnie rozpisane i wytłumaczone. Do największych zalet SUPERPAKIETU DI2+3 należy zaliczyć możliwość nielimitowanych konsultacji z trenerami firmy Maklers.pl oraz klarowne wyjaśnienie skomplikowanych zagadnień, które niejednokrotnie opisane są w rekomendowanej literaturze w sposób zawiły. Ponadto każde zadanie zawiera odnośniki do stron w rekomendowanej literaturze, co bardzo usprawnia przygotowania do egzaminu.

Pragnę podkreślić, iż nie pierwszy raz miałem przyjemność współpracować z firmą Maklers.pl i kolejny raz współpraca ta okazała się owocna.

Mogę zatem z pełną odpowiedzialnością polecić pomoce naukowe oferowane przez firmę Maklers.pl."

Jakub Woźniak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 505, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2793

Pełna treść referencji


Pragnę polecić produkt firmy Maklers.pl, w postaci Superpakietu DI2+DI3 Maklers.pl, jako niezbędny element przygotowań do zdania egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Superpakiet ten zakupiłem po nieudanej próbie podejścia do drugiego etapu egzaminu, i muszę przyznać że mimo iż czułem się bardzo dobrze przygotowany, to przerobienie Superpakietu pozwoliło mi dokonać licznych szlifów w swojej wiedzy, oraz dostrzec wiele niuansów, które wcześniej były dla mnie nieoczywiste. Myślę, że należy szerzej omówić cechy pakietu:

  • zadania w produkcie są rozpisane bardzo rozlegle, skrupulatnie i pedantycznie, zawierają liczne odniesienia do literatury rekomendowanej przez Komisję do egzaminu, wraz z podaniem numerów stron (!);
  • wielokrotnie pokazano, że poszczególne zadania można rozwiązać na kilka sposobów (czasem istnieją aż 4 sposoby rozwiązania danego zadania, i wszystkie je rozpisano);
  • kompleksowo omówiono wiele nieoczywistych rzeczy, które są bardzo zdawkowo opisywane w książkach (jako przykłady mogę podać takie zagadnienia jak m.in.: zarządzanie portfelami z obligacjami zmiennokuponowymi, subaddytywność modelu Value at Risk (!!!), wyznaczanie pochodnych i mnożniki Lagrange (!) czy też derywaty procentowe);
  • rozwiązania są niezwykle spójne ze sobą, pozwalają również docenić kunszt układających zadania na egzaminie, a także dostrzec pewne prawidłowości w układaniu zadań bardzo przydatne na przyszłych egzaminach;
  • poradnik zawarty w pakiecie pozwala na efektywniejszą naukę, i pozwala zoptymalizować wysiłek, oszczędzając czas spędzany nad nauką do egzaminu; pojawia w nim się również wiele praktycznych wskazówek i strategii, które warto przyjąć podczas pisania egzaminu;
  • w Superpakiecie zawarte są konsultacje z twórcami, ale pakiet jest tak dobrze rozpisany, że nie miałem nawet potrzeby korzystania z tychże konsultacji;
  • produkt jest bardzo przejrzysty i ładnie sformatowany, np. bardzo łatwa jest nawigacja w nim po poszczególnych węzłach drzew dwumianowych, gdzie każdy węzeł jest rozpisany;

Gdyby wszystkie pomoce naukowe w Polsce były tworzone na tym poziomie, to Dolina Krzemowa znajdowałaby się w naszym kraju. Polecam z czystym sumieniem!

Adam, Doradca Inwestycyjny

Pełna treść referencji


Polecam ofertę Maklers w skierowaną do kandydatów na Doradców Inwestycyjnych. Korzystałem osobiście z opracowań zadań i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż są one najlepsze na rynku. Napisano je w sposób zrozumiały, a wszystkie kwestie zostały dogłębnie wyjaśnione tak, aby kandydaci nie uczyli się tylko konkretnego zadania "na pamięć", ale także potrafili poradzić sobie z innymi zagadnieniami.

Co najważniejsze, nie występują tam błędy merytoryczne, niestety tak często spotykane u konkurencji. Maklers aktualizuje swoje materiały na bieżąco, natomiast najnowsze rozwiązania innej firmy zostały mi przesłane 2 dni przed egzaminem.

Jeśli komuś powinie się noga, może liczyć na pomoc w odwołaniu. W moim przypadku jak i moich kolegów, była to pomoc skuteczna, mimo tego, iż trafiliśmy na statystycznie najtrudniejszy egzamin w historii. Reasumując, jeśli zastanawiasz się nad wsparciem edukacji do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, nie znajdziesz lepszej oferty.

Dominik, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych

Pełna treść referencji


 
"Po zdaniu pierwszego etapu, miałem spory dylemat czy zdawać drugi etap w pierwszym podejściu. Wydawało mi się, że dwa miesiące to bardzo mało czasu zważywszy, że w tygodniu człowiek pracuje. Kupiłem pakiet maklers  DI II+III i powiem szczerze, że bez tych materiałów nie byłbym w stanie przygotować do  się do egzaminu, w tak krótkim czasie. Muszę też pochwalić maklers.pl, że nie sprzedają oni tylko rozwiązań ale dają też wsparcie merytoryczne. W trakcie nauki napotkałem na pewne nieścisłości o które zapytałem maklers.pl, odpowiedź ich zawsze byłą błyskawiczna za co mocno dziękuje. Polecam ten pakiet i korzystanie z usług maklers.pl."
 
Marek, Doradca Inwestycyjny

"Serdecznie polecam ofertę Maklers.pl skierowaną dla osób przygotowujących się do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Przygodę z Maklers.pl rozpocząłem od MPW, a następnie znając bardzo wysoki poziom opracowanych materiałów, bez wahania skorzystałem z pakietu DI2+DI3. Pakiet przygotowany jest bardzo dobrze i znacznie ułatwia naukę do egzaminu. Wszystkie zadania są bardzo dokładnie rozpisane i wytłumaczone. Ponadto przy każdym zadaniu wymieniona jest literatura podstawowa wraz z numerami stron, które dotyczą danego zagadnienia – bardzo duże ułatwienie podczas nauki.

Bardzo istotny jest wkład Mariusza, który stale aktualizuje materiały  oraz organizuje webinaria, a także przekazuje bardzo pomocne uwagi podczas pisania odwołania (jeżeli będzie taka potrzeba)!  Materiały są opracowane na tyle dokładnie, że nie miałem potrzeby konsultacji.

Szczerze polecam pakiet DI2+DI3. Ja zdecydowałem się i nie żałuję, ponieważ zdałem oba etapy za pierwszym podejściem."

Bartosz Pawlak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 495, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2800

Pełna treść referencji

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.