MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

EGZAMIN MPW - 28.10.2012R.

 • wśród 49 laureatów egzaminu maklerskiego z października 2012r. minimum 35 osób (71% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.plbezpłatna pomoc w naszym serwisie). Tym razem jedynie 3 szczęśliwców zdało w odwołaniach. Uwaga! 3 na 3 szczęśliwców (100%), którzy zdali egzamin maklerski z wynikiem pozytywnym po odwołaniach uczestniczyło w Chmurze Maklers.pl.
  • Aż 10 Laureatów (20,5%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne i online (w tym zdobywcy 1, 3 miejsca na egzaminie! - obaj zdali egzamin za pierwszym podejściem!).
   • miejsca na egzaminie: 1, 3, 9, 11, 15, 17, 23, 27, 31, 36.
  • Kolejnych 12 Laureatów (24,5%) zakupiło nasz SUPERPAKIET MPW, testy online Maklers.Arslege.pl, lub inne komercyjne pomoce.
   • miejsca na egzaminie: 5, 11, 15, 21, 24, 24, 29, 29, 31, 40, 40, 43.
  • Ponadto 10 kolejnych Laureatów (20,5%), korzystało z naszych darmowych treści MPW.
   • miejsca na egzaminie: 7, 10, 17, 20, 21, 31, 31, 36, 36, 43.
  • Następnych 3 Laureatów (6%) korzystało z Chmury Maklers.pl, w procesie odwołań (a także z ww. usług):
   • miejsca na egzaminie: 47, 48, 49.

EGZAMIN MPW - 25.03.2012R.


EGZAMIN MPW - 23.10.2011R.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 28.10.2012r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Chcesz zostać maklerem? Zwiększyć swoje kwalifikacje i pozycję na rynku pracy? Nie licz na łut szczęścia - skorzystaj z pomocy fachowców, wśród których wyróżniają się materiały Maklers.pl!

Pomimo obowiązków służbowych postanowiłem wziąć udział w kursie maklerskim online. A tu pełna wygoda. Wiele zajęć mogłem odtworzyć w formie wideo w późniejszym terminie w przeglądarce. Materiały, w tym w formie papierowej, przygotowane bardzo profesjonalnie i praktycznie, no a serwis testów Maklers.Arslege.pl okazał się bezcenny przy nauce prawa.

Brałem udział w wielu szkoleniach, sam prowadziłem mnóstwo, ale pod względem podejścia, profesjonalizmu i rozebrania tematu na łopatki Maklers.pl należą się wielkie gratulacje. Oczywiście nie są to jakieś skrajne ciężkie tematy, jednak wymagają dużej systematyczności i samodyscypliny - wielki pozytyw!

Pragnę nadmienić, iż przeszedłem kurs przyspieszony - końcówka sierpnia-wrzesień, a już w październiku zdawałem egzamin maklerski. Egzamin zdałem za pierwszym podejściem z najlepszym wynikiem na egzaminie! Ogromną zasługę w tym wyniku miał serwis Maklers.pl."

 
Łukasz Porębski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2776, TOP 1%, 1 wynik na egzaminie, 195pkt., egzamin zdał za pierwszym podejściem, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl online/wideo


 "Z pełnym przekonaniem polecam serwis Maklers.pl; przede wszystkim tym, których celem jest zdobycie licencji MPW. Dzięki Maklers.pl uwierzyłem, że ten ciężki egzamin można zdać za pierwszym podejściem. Udało mi się tego dokonać, dodatkowo uzyskując jeden z czołowych wyników. W dużej mierze jest to zasługa zespołu Maklers.pl, ponieważ korzystałem z całej gamy pomocy oferowanych przez ten serwis.

Uczęszczanie na kurs stacjonarny, pozwoliło mi poznać specyfikę MPW pod każdym kątem. Mocną stroną oferty Maklers.pl jest jej kompleksowość: kurs maklerski prowadzony na bardzo wysokim poziomie, rzetelnie i kompletnie opracowane materiały edukacyjne, testy maklers.arslege.pl (świetne narzędzie do utrwalania wiedzy, szczególnie tej z prawa) - to razem wzięte znacznie ułatwia i skraca proces przygotowania do egzaminu. Wskazówki i porady trenerów Maklers.pl, dotyczące technik przygotowania z części prawnej, również okazały się bardzo pomocne...."

pełna treść referencji

Robert Jóźwiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2779, TOP 1%, 3 wynik na egzaminie, 185pkt., egzamin zdał za pierwszym podejściem, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl stacjonarny.


"Polecam wszystkim testy online Maklers.pl, dzięki nim udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Bez tego narzędzia nauka prawa byłaby prawdziwym wyzwaniem. System wart każdej złotówki. Pozdrawiam i dziękuję zespołowi Maklers.pl za świetne materiały."

Przemek, TOP 2%, 5 wynik na egzaminie, 184pkt., korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.


"Witam serdecznie wszystkich na forum, dzięki Waszym burzliwym dyskusją wiele zawdzięczam, przede wszystkim Mariuszowi za nieoceniona DARMOWĄ pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Dzięki wielkie! :)"

anonimowa opinia, TOP 3%, forum intenetowe, 7 wynik na egzaminie, 175pkt., korzystał z darmowych materiałów i darmowych webinariów.


"Ja niżej podpisany Jakub Woźniak oświadczam, iż uczestniczyłem w kursie przygotowującym do egzaminu na maklera papierów wartościowych organizowanym przez firmę Maklers.pl w Warszawie w terminie 14.07.-11.08.2012.

Sposób oraz jakość prowadzenia kursu są bez zarzutu. Trenerzy w sposób łatwy i zrozumiały przedstawiają często niełatwą tematykę. To wszystko w połączeniu z bardzo dobrze przygotowanymi materiałami sprawia, iż działy takie jak np. obrót giełdowy i pozagiełdowy stają się łatwe. Ponadto trenerzy pozostają do dyspozycji uczestników przez cały czas. Chętnie służą pomocą i udzielają odpowiedzi na pytania.

Uczestnictwo w kursie pozwoliło mi na skuteczne przygotowanie do egzaminu, uzyskałem 11 wynik. Dzięki korzystaniu z pomocy firmy Maklers.pl, zaoszczędziłem dużo cennego czasu podczas nauki zagadnień pozaprawnych, który mogłem poświęcić na naukę prawa."

pełna treść referencji

Jakub Woźniak, Makler Papierów Wartościowych, TOP 4%, nr licencji 2793, 11 wynik na egzaminie, 172pkt., egzamin zdał za pierwszym podejściem, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl stacjonarny.


"Z pełnym przekonaniem polecam materiały przygotowane przez Maklers.pl dla każdego, kto myśli o przystąpieniu do egzaminu na maklera papierów wartościowych. Osobiście korzystałem z papierowej wersji opracowania historycznych testów, opracowania zagadnień teoretycznych oraz wytłumaczenia rozwiązań zadań matematycznych. Dodatkowo wykorzystałem dostęp do platformy www.makelrs.arslege.pl, która moim zdaniem jest najefektywniejszą formą nauki prawa. Szkolenie online (webinaria) również spełniło moje oczekiwania. Dzięki internetowemu kursowi mogłem dostosować harmonogram nauki do moich możliwości czasowych. Proponowane materiały pozwalają usystematyzować proces nauki oraz skracają czas kompletowania niezbędnych materiałów. Najcenniejsze są materiały z teorią, gdyż jak łatwo zauważyć obecna konwencja egzaminu skupiona jest mocno na tej kwestii."

pełna treść referencji

Wojciech Hofman, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2775, TOP 6%, 15 wynik na egzaminie, 171pkt., korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl online.


"Chciałem polecić współpracę z serwisem maklers.pl. Miałem przyjemność być uczestnikiem kursu przygotowującego do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych na przełomie lipca i sierpnia 2012 organizowanego w Warszawie. Był to czas bardzo dobrze wykorzystany, a pieniądze efektywnie wydane. Kurs jest świetnie przemyślany i przygotowany. Pozwala oszczędzać czas, gdyż dotyka najważniejszych zagadnień i aspektów niezbędnych do przyswojenia materiału obowiązującego na egzaminie. Jego największą zaletą są fantastyczne materiały zarówno prezentacje wprowadzające do tematu jak i zbiór zadań, pozwala to uczyć się systematycznie i blokami jeszcze bardziej zwiększając efektywność. Materiały to stu procentowa merytoryka, kompletne, celująco opracowane, bez zbędnych dodatków. Nie spotkałem się z pytaniem, na które nie dostałbym odpowiedzi. Mocną stroną są również wykładowcy maklers.pl a głównie Twórca i trener serwisu Pan Mariusz o którym można krótko, że to fachowiec człowiek instytucja z ogromną wiedzą z zakresu finansów i rynku kapitałowego na każdym kroku służył pomocą. Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Panem Mariuszem. Jestem bardzo zadowolony i uważam, że udział w kursie maklers.pl pozwolił mi na perfekcyjne przygotowanie do egzaminu organizowanego przez KNF 28 października 2012, który zdałem z przyzwoitym wynikiem, za co bardzo serdecznie Mariuszowi i jego firmie dziękuję."

pełna treść referencji

Krzysztof Bodek, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2778, TOP 6%, 17 wynik na egzaminie, 170pkt., egzamin zdał za pierwszym podejściem, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl stacjonarny.


"Chciałbym serdecznie podziękować za nieocenioną pomoc panu Jackowi Bąkowi trenerowi maklers.pl podczas przygotowań do egzaminu. Poziom wiedzy, wskazówki i doświadczenie Pana Jacka były bardzo przydatne, a osobiste zaangażowanie i motywowanie mnie do ciężkiej pracy przyniosło sukces w 100%. Przy nauce korzystałem z testów online maklers.pl, które z całego serca polecam. Panie Mariuszu stworzył Pan świetny serwis na najwyższym poziomie - gratulacje i wyrazy szacunku. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc."

pełna treść referencji

Łukasz Sulima-Dolina, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2795, TOP 8%, 21 wynik na egzaminie, 168pkt., egzamin zdał za pierwszym podejściem, korzystał z Superpakietu MPW i prywatnych konsultacji trenera MPW Maklers.pl, Jacka Bąka.


"Po pierwsze chciałbym gorąco podziękować Mariuszowi i całemu zespołowi Maklers za ich pasję z jaką realizują swoją pracę, przez co pomagają innym aplikantom na maklerów. Często o powodzeniu i sukcesie w pracy i w życiu decydują szczegóły i detale, które przybliżają nas do upragnionego celu i tak właśnie traktuję kurs maklerski organizowany przez Maklers. Wszyscy doskonale wiemy ile pracy, czasu i poświęcenia potrzeba do zdania licencji dlatego wszelka jakakolwiek pomoc jest mile widziana, a perfekcyjnie przygotowane materiały do każdego tematu oraz wyjaśnienia i interpretacja zadań dla mnie osobiście były kluczem do wyniku pozytywnego. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten kurs każdemu kto myśli o tytule MPW."

pełna treść referencji

Marcin Wachowiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2792, TOP 8%, 23 wynik na egzaminie, 167pkt., korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl stacjonarny.


"Serdecznie polecam serwis Maklers.pl tym, którzy myślą o zdobyciu licencji MPW. Serwis oferuje pełną gamę pomocy na ten trudny egzamin, a materiały są przygotowane bardzo sumiennie, co znacznie ułatwia proces nauki. Warte uwagi jest również duże wsparcie ze strony Mariusza-człowieka działającego z pasją i przekonaniem w to co robi (często zupełnie bezinteresownie), a to jest kluczem do sukcesu."

anonimowa opinia, TOP 9%, 24 wynik na egzaminie, 166pkt., najlepszy wynik wśród Kobiet, korzystała z testów Maklers.Arslege.pl.


"Bardzo dziękuję Mariuszowi oraz całemu zespołowi Maklers.pl za pomoc w przygotowaniu do egzaminu. Profesjonalnie opracowane materiały, a także komentarze do zadań są bardzo przydatne podczas nauki. Ciężka praca w połączeniu ze współpracą z Maklers.pl znacznie zwiększa szanse na zdanie egzaminu na MPW."

Bartosz Pawlak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2800, TOP 9%, 24 wynik na egzaminie, 166pkt.,  korzystał z testów Maklers.Arslege.pl, wzmocnionych papierowym pakietem rozwiązanych zadań.


"Z usług firmy Maklers.pl korzystałem uczestnicząc w kursie stacjonarnym w Poznaniu w styczniu 2012r. Prowadzący szkolenie: Mariusz Śliwiński, Marcin Murawa-Świątkiewicz, Jacek Bąk i Tomasz Choromański wykazywali się dużym zaangażowaniem, dynamicznym stylem prowadzenia zajęć oraz gotowością do odpowiadania na pytania uczestników. Przekazując wiedzę odwoływali się zarówno do teorii jak i praktyki, byli kompetentni, rzeczowi i merytoryczni. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że szkoleniowcy, z Panem Mariuszem Śliwińskim na czele są pasjonatami. W moim osobistym firma Maklers.pl ma na celu nie tylko przygotować kandydatów na egzamin maklerski, ale również postawiła sobie za cel podniesienie poziomu wiedzy finansowej społeczeństwa. Poziom usług jest na najwyższym poziomie, podejście do uczestnika elastyczne i dopasowane do jego poziomu zaawansowania. Polecam.

Radosław Marciniak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2791, TOP 10%, 27 wynik na egzaminie, 165pkt.,  korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, stacjonarny.


"W roku 2011 postawiłem sobie za cel uzyskanie licencji maklera papierów wartościowych. Chcąc zrealizować założenie - w celu właściwego przygotowania się i zdobycia odpowiedniej wiedzy merytoroycznej wymaganej do złożenia egzaminu z wynikiem pozytywnym - zapisałem się na początku 2012r. na kurs maklerski prowadzony przez Pana Mariusza Śliwińskiego Maklers.pl.

Od samego początku szkolenia, byłem pod wielkim wrażeniem poziomu merytorycznego prezentowanego przez właściciela Maklers.pl oraz jego niespotykanej zdolności odniesienia tejże wiedzy do praktycznych aspektów dotyczących szeroko pojętego "rynku kapitałowego". Równocześnie dzięki ogromnetu zaangażowaniu oraz umiejętnościom pracy z grupą prowadzącego kurs, każde z zajęć pozwalały na zdobywanie nowej wiedzy w sposób niezwykle efektywny i przyjemny. Jakość i zawartość otrzymanych materiałów stanowiły dodatkowo świetne zaplecze dla właściwego systematyzowania zdobywanej podczas kursu wiedzy.

Godny podkreślenia jest również fakt, że także po zakończeniu kursu Pan Mariusz Śliwiński, nigdy nie szczędził czasu i energii - której zresztą nigdy mu nie brakuje - na to by służyć radą i pomocą wyjaśniając pojawiające się w trakcie nauki wątpliwości i pytania.

Dnia 28.10.2012r. udało mi się zdać egzamin maklerski, który w opinii wielu do najłatwiejszych z pewnością nie należał. Nieoceniony w tej sytuacji okazał się nakład i trud pracy włożony przez właściciela firmy Maklers.pl podczas trwania kursu maklerskiego, którego byłem uczestnikiem.

W związku z powyższym zasadne, a wręcz konieczne staje się polecenie Pana Mariusza Śliwińskiego, działającego pod szyldem: Maklers.pl każdemu kto szuka pełnego profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług, ukierunkowanych przede wszystkim na dobro i interes klienta.

pełna treść referencji

Stefan Szramowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2801, TOP 13%, 36 wynik na egzaminie, 162pkt., korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl stacjonarny.


 "W przygotowaniach do egzaminu dla maklerów korzystałem z Superpakietu MPW, testów Maklers Arslege, webinarów oraz innych darmowych materiałów. Cała ta pomoc była niezwykle wartościową.  Zdałem za pierwszym podejściem. Maklers jest to firma działająca z pasją, decydując się na współprace z nimi możecie mieć pewność, że będziecie wspierani od rozpoczęcia nauki, aż do osiągnięcia celu. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym."

Krzysztof Biel, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2790, TOP 14%, 40 wynik na egzaminie, 161pkt., korzystał z  Superpakietu MPW.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 25.03.2012r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Chciałbym gorąco polecić współpracę z serwisem Maklers. Pan Mariusz Śliwiński to osoba godna zaufania, a przede wszystkim kompetentna. Pomimo działalności komercyjnej potrafi działać często zupełnie bezinteresownie, w imię wyższego poziomu edukacji finansowej społeczeństwa. Darmowe materiały przygotowane przez Maklers skracają i usprawniają naukę do egzaminu. Osobom mniej biegłym w tym temacie, polecam kursy stacjonarne. Trzeba pamiętać, że tylko firmy tworzone przez pasjonatów dają szansę zwiększenia efektywności naszej gospodarki. Taką firmą jest właśnie Maklers."

Dominik Rożko, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2692, TOP 1%, 2 wynik na egzaminie, 203pkt.


"Naprawdę polecam serwis maklers.pl. Przygotowuje on bardzo dobrze kandydatów do egzaminu pod każdym kątem. Ja, opierając się tylko na prezentacjach tego serwisu i materiałach ze strony - osiągnąłem wynik w TOP 2% za pierwszym razem. Część finansowa - jest przygotowana idealnie, natomiast prawna - pozwala zwrócić uwagę na najważniejsze aspekty podczas analizowania ustaw. Przykładowo, zlecenia maklerskie po przeczytaniu SZOG były dla mnie "czarną magią". Dopiero prezentacje połączone z opisem historycznych zadań - rozjaśniły mi wiele wątpliwości. Dziękuję Mariuszowi za stworzenie takiego serwisu. Bez niego najprawdopodobniej podchodził do egzaminu po raz drugi."

Maciej Górski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2725, TOP 2%, 6 wynik na egzaminie, 189pkt.


Serwis Maklers.pl niewątpliwie przyczynił się do zdania przeze mnie egzaminu maklerskiego. Według mnie korzystanie z Testów Online jest wręcz elementem koniecznym w skutecznych przygotowaniach do egzaminu. Serdecznie polecam."

anonimowa opinia, TOP 3%, 185pkt.


"Chciałbym gorąco polecić materiały Maklers.pl, są profesjonalne i rzetelne, a co najważniejsze znacznie skracają cenny czas przygotowań do egzaminu. Na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że do zdania egzaminu, oprócz pakietu Maklers.pl, nie potrzeba żadnych dodatkowych pomocy edukacyjnych. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w edukacji przyszłych MPW i DI :)."

Zbigniew Supryk, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2739,TOP 3%, 184pkt.


"Bardzo dziękuję Mariuszowi, prowadzącemu Serwis Maklers.pl, za często bezinteresowną pomoc na forum Goldenline i stworzenie świetnego serwisu Maklers.pl, znakomicie wspierającego proces przygotowań w nauce na egzamin maklerski. Polecam wybór firmy Maklers.pl, a w szczególności kurs maklerski Maklers.pl, który zawiera w sobie wszystkie pomoce oferowane przez tą firmę i który bardzo mocno i skutecznie skróci cały proces nauki."

Marek Kucharski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2716,TOP 3%, 184pkt.


"Niedawno udało mi się zdać egzamin na MPW. W ostatniej fazie przygotowań skorzystałem ze wspólnego serwisu internetowego Arslege i Maklers. Serwis uważam za ciekawe i innowacyjne przedsięwzięcie które pozwoliło mi zgrabnie sprawdzić się w rozwiązywaniu zadań teoretycznych i praktycznych, które potencjalnie mogłyby pojawić się na egzaminie oraz wskazać mi ewentualne braki w przygotowaniu. Byłem też uczestnikiem kilku telekonferencji na których omówione były wybrane zagadnienia. Serwis jest bardzo funkcjonalny, miły w obsłudze i obejmuje całość materiału. O ile w nauce do egzaminu kluczem do sukcesu jest samodzielna i systematyczna nauka to serwis Maklers jest świetnym jej uzupełnieniem które polecam."

Oliwier Orylski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2713, TOP 5%, 180pkt.


"Egzamin zdałem za drugim razem. Jedynie czego mogę żałować to fakt, iż nie skorzystałem z pomocy Mariusza przed pierwszym podejściem do egzaminu. Materiały bardzo przydatne, webinaria na których można zadać pytania dotyczące problematycznych zagadnień oraz indywidualne podejście do kursantów - to zaważyło na moim wyniku, a takiej pomocy nie uzyskacie u innych firm szkoleniowych (a miałem możliwość skorzystania przed pierwszym podejściem)."

anonimowa opinia, TOP 6%, 179pkt.


"8 tygodni przygotowań wystarczyło, aby zdobyć licencję. Jednak myślę, że gdyby nie ostatnie 4 tygodnie spędzone z testami online Maklers i ArsLege to tej licencji by nie było. Ponadto webinaria to kolejna ciekawa inicjatywa – mi pozwoliły uzupełnić brakujące fragmenty układanki. Gorąco polecam kursy i materiały Maklers!!"

Dariusz Orynek, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2718, TOP 6%, 178pkt.


"Wyrazy podziękowania dla Mariusza, właściciela firmy Maklers.pl za wszelkie wskazówki i porady, które pomogły mi zdać egzamin maklerski z dobrym wynikiem. Opracowania testów z lat ubiegłych i pomoce dydaktyczne firmy Maklers.pl są przygotowywane bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Pozwalają one na znaczne skrócenie czasu przygotowania do egzaminu oraz zrozumienie zlożonych zagadnień nie zawsze zawartych w literaturze jak choćby zadań z ustalania kursów instrumentów finansowych. Natomiast dostępne online testy z zakresu prawa stanowią znakomity sposób na sprawdzenie i ugruntowanie swojej wiedzy w zakresie wymaganych na egzaminie przepisów prawnych. Ofertę firmy Maklers.pl poleciłbym bez wahania wszystkim osobom, które szybko i sprawnie chcą się przygotować do egzaminu maklerskiego".

Tomasz Stanik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2760,TOP 6%, 177pkt.


"Mi też się udało 177 pkt; wg maklers 175 więc możliwe, że coś już anulowali ;) Dzięki wszystkim za czas spędzony na forum przez ostatni miesiąc, za wspólne rozwiązywanie zadań i szukanie odpowiedzi. Mariusz, Tobie osobno dziękuję za pomoc na GL i wsparcie na webinariach. Gratulacje dla tych co zdali i powodzenia dla tych, którzy będą jeszcze próbowali! Pozdrawiam!"

anonimowa opinia, TOP 6%, forum internetowe, 177pkt.


"Mariusz... Oczywiście bez swojej pracy i poświęconego na to czasu wolnego bym nie zdał… Ale... Korzystałem tylko z maklers.arslege.pl, arslege.pl (5 lutego zdałem AFI) oraz jednej pozycji książkowej wszystkim znanej „Inwestycje” Jajuga. Za tą pierwszą pozycję: DUŻE DZIĘKUJĘ"

anonimowa opinia, TOP 8% MPW, 1 miejsce (TOP 1%) na AFI, e-mail, 175pkt.


"Szczerze polecam korzystanie z serwisu Maklers.pl. Ucząc się do tegorocznego egzaminu wykupiłam dostęp do testów online (szczególnie pomogły mi testy dotyczące zagadnień prawnych) oraz konsultacje. Korzystałam też z darmowych materiałów udostępnionych na stronie Maklers.pl, które okazały się bardzo pomocne. Mariusz udzielił mi wskazówek i zwrócił uwagę na istotne zagadnienia, które zapewne pominęłabym gdybym samodzielnie przygotowywała się do egzaminu. Nie do końca rozumiałam dodatkowy warunek przy ustalaniu kursów i dopiero Mariusz mi go wytłumaczył, pomógł mi też rozwiązać zadania z poprzedniego egzaminu, z którymi miałam problem. W ten sposób dołączyłam do osób z pozytywnym wynikiem egzaminu. :)"

Ela Bugaj, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2751,TOP 8%, 173pkt.


"Co do punktów, pierwsza wersja 174, po 2 pytaniach z technik 168 a finalnie według komisji 170. Osobiście obstawiam, że anulowali rachunkowości TFI. Osobiście uważam że maklers robi naprawdę fajna robotę, a zwłaszcza wczorajsza pogadanka :). Zamiast robić setki postów i tematów z reklamami, zacznijcie działać w sposób podobny do maklers."

anonimowa opinia, TOP 9% forum internetowe, 170pkt.


"Witam serdeczne podziękowania za pomoc w nauce (zakupiłem u Was Superpakiet + dodatki) wynik 170 pkt za pierwszym razem nie miałem odwagi porównywać testów z Waszymi opracowaniami bo zaznaczyłem tylko 97 pytań i byłem po egz niezadowolony (brakło mi ok 15 minut) - także oczekiwałem na oficjalne wyniki .... jednak wyszło mało błędów (a moglem mieć jeszcze o 3 więcej) serdecznie pozdrawiam :)"

D.M., TOP 9%, e-mail, 170pkt.


"Dzięki Mariusz za pomoc, tak jak mówiłeś udało się - 169pkt. Dziękuję za pomoc, gdybyś czegoś potrzebował to wal. Dam sobie trochę czasu wolnego a potem pewnie się zabiorę za CFA, albo DI"

anonimowa opinia, TOP 11%, wiadomość prywatna, 169pkt.


"Witaj Mariuszu! Piszę żeby Ci podziękować za wszystkie posty które umieszczałeś na forum Goldenline. Dzięki nim zdanie egzaminu na MPW było łatwiejsze. Serwis Maklers był niezwykle pomocny, mimo że nie korzystałem z płatnych usług. Gratuluje świetnego prowadzenia serwisu i jeszcze raz dziękuję !!!

Maciej Grzeszczuk, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2720,TOP 14%, 164pkt.


"Cześć Mariusz, chciałem Ci podziękować za projekt Maklers i pomoc jaką dajesz :) w końcu zdałem, co prawda nie korzystałem z Waszych płatnych kursów/pomocy, ale tu na Goldenline i w Waszym projekcie Maklers robisz świetną robotę i ułatwiasz zdanie egzaminu jak tylko się da."

Tomasz Sztangierski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2723,TOP 15%, 162pkt.


"Maklers.pl polecam wszystkim kandydatom. Mi z kolei dużo pomogły zestawy z rozwiązanymi zadaniami; podanie pozycji książkowej z numerem rozdziału i strony było bardzo przydatne w nauce. Też jestem na liście pozytywnie zweryfikowanych. Mariusz, wielkie dzięki!"

anonimowa opinia, TOP 17%, e-mail, 160pkt.


"Zdałem...! Chciałem podziękować wszystkim forumowiczom za wsparcie ,w rozwiązywaniu zadań w szczególności Dominikowi R. oraz Mariuszowi Śliwińskiemu. Keep it pimpin'"

anonimowa opinia, forum internetowe, +160pkt.


"Też dołączyłem do grona osób z pozytywnym wynikiem :) Mariuszowi też muszę podziękować bo rozwiązywałem na maklersie testy z prawa i muszę przyznać, że mi pomogły!"

anonimowa opinia, forum internetowe, +160pkt.


"Witam. W marcu udało mi się pozytywnie zdać egzamin. W ostatniej fazie przygotowań korzystałem z usług maklres - webinari. Już po samym egzaminie bardzo przydała mi się pomoc w postaci chmury, gdzie zbierane były wszystkie pomysły odnośnie możliwości odwołań. Reasumując polecam wszystkim współpracę z maklers gdyż wg. mojej opinii mają bardzo dobre podejście do zdających, ciekawe metody pracy i co najważniejsze profesjonalne przygotowanie od strony merytorycznej. Jeszcze raz wszystkim gorąco polecam ich usługi, a w swoim imieniu dziękuję za pomoc w zdobyciu licencji. Pozdrawiam Łukasz"

Łukasz Jędrzejczyk, nr licencji 2765, 160pkt. (po odwołaniach)


"Mariuszu i zespole Maklers.pl. Serdeczne podziękowania za wszelką pomoc w nauce do egzaminu Maklera Papierów Wartościowych. Szczególnie za wszystkie wpisy na forum Goldenline, rozwiązane zadania, odpowiedzi i porady udzielane wszystkim kandydatom. Największe podziękowania za udostępnienie Chmury Maklers.pl i pomoc w pisaniu odwołania, dzięki, któremu udało mi się zdobyć licencję MPW. Wszystkim kandydatom śmiało polecam serwis Maklers.pl."

Adrian, e-mail, 160pkt. (po odwołaniach)


"Polecam serwis MAKLERS.PL!!!!!! Jest to kompleksowe narzędzie, które znacznie skraca czas jaki trzeba by było samodzielnie spędzić przy książkach i ustawach. (korzystałem z serwisu z testami oraz bezpłatnych materiałów). Polecam szczególnie osobą pracującym – naprawdę wiele godzin zaoszczędzonego czasu. Wszystko rewelacyjnie dopracowane, prowadzone przez kompetentnych ludzi. Dziękuję Mariusz za Chmurę Maklers.pl i pomoc w końcowym SUKCESIE."

anonimowa opinia, e-mail, 160pkt. (po odwołaniach)


"Polecam współpracę z Maklers.pl. Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie, a pomoc przy pisaniu odwołania nieoceniona. Dzięki Maklers.pl zdałem egzamin i zaoszczędziłem wiele godzin siedzenia przed ustawami i książkami."

anonimowa opinia, e-mail, 160pkt. (po odwołaniach)


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 23.10.2011r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Witam! Z przyjemnością polecam Państwu skorzystanie z pomocy zespołu Maklers.pl w przygotowaniach do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. W procesie przygotowań korzystałem z materiałów z kursu stacjonarnego Maklers.pl oraz z ich autorskich rozwiązań zadań z poprzednich 11 egzaminów. Mogę bez wątpienia stwierdzić, że materiały te, to świetna baza do rozpoczęcia nauki, jak i znakomity sposób na podsumowanie materiału tuż przed egzaminem, natomiast zadania z ostatnich egzaminów są bardzo dobrze opracowane i pozwalają bez problemu zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia, jakie pojawiły się na egzaminach w ciągu ostatnich sześciu lat. Pozdrawiam i życzę powodzenia na najbliższym egzaminie."

Marcin Murawa-Świątkiewicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 423, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2660. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011 r. uzyskał 179 punktów, czyli 5 wynik spośród wszystkich kandydatów - TOP 2%, zdając egzamin za pierwszym razem!)


"Maklers.pl to kompleksowy serwis dla kandydatów na egzamin maklerski - znaleźć tu można wszystko: od podstawowych informacji o egzaminie, do materiałów do nauki. Sporo materiałów, co się chwali, jest darmowych. Jeśli decydujesz się na zakup np. pakietu zadań - zauważ, że nie płacisz za jakieś tam parę kartek z rozwiązaniami - kupujesz sobie mnóstwo czasu, własnego czasu, spędzonego na wyszukiwaniu sposobów rozwiązań.
 
Osobiście mogę polecić zbiór pytań testowych na Maklers.Arslege.pl - korzystałem z niego przez ostatni miesiąc przygotowań. Bardzo szybki i efektywny sposób na powtarzanie i douczanie się najważniejszej części egzaminu maklerskiego - przepisów prawnych. Siedząc w pracy, korzystając z wolnych chwil (naprawdę chwil: 30min - max 1 godz. dziennie), byłem w stanie przerobić 50-150 pytań dziennie. W skali miesiąca robi się z tego ogromny materiał. ,,Klikanie'' idzie naprawdę szybko, a co ważne, w przypadku błędnej odpowiedzi od razu widzimy wycięty tekst z ustawy i go zapamiętujemy. To jest uczenie zadaniowe, które zawsze jest lepsze od nudnego czytania ustaw od deski do deski. Zmusza umysł do odświeżania pamięci, ,,zaglądania'' raz do tej czy innej ustawy. Efekt? Pomimo wyraźnie trudniejszego egzaminu w październiku 2011 w stosunku do tury wiosennej (byłem na obydwu:) - ósmy najlepszy wynik z egzaminu i co najważniejsze: papier w garści!
 
Godna uwagi i pochwały jest aktywność Mariusza na forum Goldenline (opracowanie rozwiązań w ciągu doby po egzaminie, dostępne dla każdego!) oraz pomoc w pisaniu odwołań. Na tzw renomowanych kursach za 4tys zł normą jest głuchy telefon i brak odpowiedzi na maile po zakończeniu kursu. Maklers.pl jak widać nie zostawia swoich kursantów samych, nawet po egzaminie. ''

Tomasz Choromański, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2644. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 176 punktów, czyli 8 wynik spośród wszystkich kandydatów - TOP 3%).


"Materiały, narzędzia oraz inne usługi oferowane przez Serwis Edukacyjny Rynku Kapitałowego Maklers.pl stanowią doskonałą pomoc w trakcie przygotowań do zdobycia licencji MPW. Osobiście korzystałem z opracowań testów egzaminacyjnych z lat ubiegłych. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że sposoby rozwiązania poszczególnych typów zadań oraz różne podpowiedzi bardzo pomogły mi w pozytywnym zdaniu egzaminu. Należy także zwrócić uwagę na pomoc i zaangażowanie autorów serwisu w trakcie przygotowywania odwołań. Zachęcam do korzystania z Serwisu!"

Tomasz Mazurek, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2676. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 164 punkty. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Kuchennymi drzwiami (czyt. z odwołania), ale udało mi się zdać egzamin maklerski za pierwszym razem. Maklers.pl znacząco przyczynił się do mojego końcowego sukcesu zarówno dzięki profesjonalnie przygotowanym materiałom, jak i projektowi tzw. Chmury, która bardzo pomogła w przygotowaniu skutecznego odwołania. Dlatego tez nie wahałbym się polecić Maklers.pl przyszłym kandydatom na maklera papierów wartościowych. Mówiąc kolokwialnie, chłopaki robią naprawdę kawał dobrej roboty."

Radosław Piotrowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2669. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 161 punktów. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Witam serdecznie. Dla mnie Maklers.pl to przede wszystkim ludzie tworzący ten serwis. Miałem przyjemność współpracować z zespołem Maklers.pl podczas moich przygotowań do październikowego egzaminu maklerskiego. Muszę przyznać, że są to ludzie niezwykle życzliwi, na których można liczyć w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek wątpliwości. Pomoc udzielana przez Maklers.pl cechuje się wysokim poziomem merytoryczności oraz profesjonalizmu. Co warto podkreślić, mimo że nie byłem kursantem Maklers.pl zawsze mogłem liczyć na bezinteresowną pomoc zespołu w rozwiązaniu problemowych zadań.

Za udzieloną pomoc serdecznie dziękuję i zespołowi Maklers.pl życzę dalszych sukcesów."

Karol Rogowicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2670. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 161 punktów. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"W drugim rozdaniu (po odwołaniu) czy nie, licencja już w drodze. Cóż za ulga... Gdybym był kursantem Maklers.pl, zapewne oszczędziłbym sobie tego dodatkowego stresu.Udało się, w dużej mierze dzięki pomocy Maklers.pl, a przede wszystkim Pana Mariusza. Na etapie przygotowań korzystałem oczywiście z Jego nieocenionych podpowiedzi i wyjaśnień na forum Goldenline. A już następnego dnia po egzaminie przyprawił mnie o istne palpitacje serca nieoficjalnymi wynikami egzaminu (tego jeszcze nie było w dwudziestoletniej historii egzaminów). Strzałem w dziesiątkę była Chmura, bez której nie byłbym w stanie napisać tak dobrego (a przede wszystkim skutecznego) odwołania. Przygotowując je mogłem liczyć na dodatkowe porady i wsparcie dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Ci ludzie są nie tylko świetnymi specjalistami, ale przede wszystkim wkładają serce w to co robią. Warto z nimi współpracować, bo to przynosi efekty."

Marek Rudnik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2681. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 161 punktów. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Witam. Z przyjemnością chciałbym wszystkim polecić korzystanie z serwisu Maklers.pl ponieważ uważam, że jest to skarbnica wiedzy dla wszystkich którzy marzą o zdaniu zarówno egzaminu na Maklera jak i Doradcę Inwestycyjnego. Niewątpliwie korzystanie z możliwości jakie daje serwis zapewniło mi znaczenie efektywniejszą naukę i dzięki dostępnym za pośrednictwem serwisu wskazówkom, zaoszczędziłem niewątpliwie kilkadziesiąt godzin „syzyfowej pracy”. Zespół Maklers.pl to zdecydowanie profesjonaliści którzy służą pomocą nie tylko w fazie przygotowawczej do egzaminu, ale również działają efektywnie w chwili kiedy zachodzi potrzeba uzyskania kilku dodatkowych punktów na skutek odwołania. Ja zdając egzamin przy pierwszym podejściu mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że mając w najbliższym czasie w planach egzamin na Doradcę Inwestycyjnego niewątpliwie wiem, że ponownie będę szukał pomocy na Maklers.pl."

Olaf Hofses, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2679. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 163 punkty. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Panie Mariuszu, udało się zdać za pierwszym razem. Serdecznie dziękuję, gdyby nie Pański serwis, na pewno nie byłoby tak dobrego wyniku. Będę wszystkim polecał, serdecznie pozdrawiam."

anonimowa opinia, uzyskał wynik w TOP 6%, zdając egzamin za pierwszym razem.


"Zdałem. Dziękuję za współpracę i za aktywność na forum. Można powiedzieć, że ustalania kursów nauczyłem się śledząc Pana wypowiedzi, tym bardziej jestem Panu wdzięczny. Pozdrawiam i życzę powodzenia."

anonimowa opinia, uzyskał wynik w TOP 8%.


"Od początku mojej nauki na egzamin na Maklera, aż do uzyskania licencji, serwis Maklers.pl był bardzo pomocnym narzędziem wspomagającym przygotowania. Po pierwsze, rozwiązania zadań przedstawione na forum Golden Line pozwoliły na rozwianie wątpliwości, które pojawiały się w czasie nauki. Po drugie, nowatorski pomysł Chmury Maklers oraz fachowa pomoc Pana Mariusza pozwoliły na uzyskanie w drodze odwołania większej liczby punktów niż ta, której mi brakowało do pozytywnego wyniku. Podsumowując, Maklers.pl ma swój udział w zdobyciu kolejnej licencji Maklera Papierów Wartościowych. Jeżeli szukasz wsparcia w przygotowaniu się do egzaminu i chcesz zdać go za pierwszym podejściem (tak jak ja), świetnie trafiłeś. Zespół Maklers.pl na pewno zaoferuje Ci adekwatną pomoc!"

anonimowa opinia, uzyskał wynik w TOP 15%, zdając egzamin za pierwszym razem.


Wróć do Referencji MPW.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.