MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

EGZAMIN MPW - 23.10.2016R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 32 laureatów egzaminu maklerskiego z października 2016r. minimum 19 osób (59,4% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 12 Laureatów (37,5%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 2, 4, 7 - ex aequo, 7 - ex aequo, 9 i inne.
  • Kolejnych 7 Laureatów (21,9%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 5 i inne.

EGZAMIN MPW - 20.03.2016R.

 • wśród 35 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2016r. minimum 26 osób (74,3% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 9 Laureatów (25,7%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 2, 5, 6 i inne.
  • Kolejnych 16 Laureatów (45,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 1, 7, 9 i inne.
  • Ponadto 1 kolejny Laureat (2,9%), korzystał z naszych innych komercyjnych pomocy.
   • miejsca na egzaminie: inne.

EGZAMIN MPW - 11.10.2015R.

 • wśród 38 laureatów egzaminu maklerskiego z października 2015r. minimum 24 osoby (63,2% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 13 Laureatów (34,2%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 3, 3, 3, 7 i inne.
  • Kolejnych 9 Laureatów (23,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 2, 3, 8 i inne.
  • Ponadto 2 kolejnych Laureatów (5,3%), korzystało z naszych innych komercyjnych pomocy.
   • miejsca na egzaminie: 1 i inne.

EGZAMIN MPW - 29.03.2015R.

 • wśród 75 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2015r. minimum 50 osoby (66,7% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 18 Laureatów (24,0%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 4 i inne.
  • Kolejnych 28 Laureatów (37,3%) zakupiło nasz superpakiet MPW, testy online Maklers.Arslege.pl lub pakiet Maklers UTP.
   • miejsca na egzaminie: 1, 3, 7, 7, 9, 10 i inne.
  • Ponadto 4 kolejnych Laureatów (5,3%), korzystało z naszych innych komercyjnych pomocy.
   • miejsca na egzaminie: inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 23.10.2016r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Można powiedzieć, że przepisem na sukces na egzaminie jest zapał, motywacja i dobre materiały do nauki. O ile w dwóch pierwszych kwestiach niestety musisz radzić sobie sam/a, o tyle dobre materiały są dostępne w Maklers.pl. Niewiele jest produktów, które mogę śmiało i z czystym sumieniem polecać, ale z całą pewnością jednym z nich jest kurs video z Maklers. Wiedza jest przekazana fachowo i niezależnie czy jesteś po studiach czy dopiero je zaczynasz, to na pewno nie będziesz miał/a żadnych trudności z jej przyswojeniem. Godne polecenia jest także forum Maklers, z którego sporo korzystałem. Można tam bardzo sprawnie uzyskać fachową pomoc od innych kandydatów na Maklera, a w kryzysowych chwilach można także liczyć na wsparcie ;). Tak więc nie pozostaje Ci nic innego, jak zainwestować w swoją wiedzę i brać się do roboty. Naprawdę warto."

Maciej Haberka, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3130, 203pkt, 2 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.


„Bardzo dziękuję za pomoc. Materiały bardzo rzetelnie przygotowane. Po ukończeniu kursu i przerobieniu testów historycznych, część pozaprawna wydaję się prosta i bardzo schematyczna. Poziom merytoryczny super, w moim przypadku zarówno w kontekście samego egzaminu, jak i wyprzedzenia toku studiów.
 
Krótko podsumowując, materiały polecam przede wszystkim osobom, które cenią swój czas. Nauka przebiega szybko i efektywnie. Po ukończeniu kursu o część pozaprawną możecie być spokojni."

Igor Więckowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3152, 203pkt, 196pkt, 4 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.


„Młody wilku, przyszły maklerze i doradco inwestycyjny z ogromną przyjemnością i wielką chęcią polecam Ci i zachęcam Cię do skorzystania z pomocy Pana Mariusza  przy nauce do bardzo ciężkich egzaminów  MPW oraz DI. Zaoszczędzisz ogromną ilość czasu, zdasz egzamin i ułatwisz sobie życie.

Co drugi weekend miałem studia i niestety nie mogłem fizycznie uczestniczyć w kursach stacjonarnych prowadzonych przez Pana Mariusza. Czy czekałem aż skończę studia żeby zabrać się za przygotowania do egzaminu MPW??? Oczywiście nie. Jestem niecierpliwy i na szczęście Pan Mariusz stworzył takie CUDO jak kursy wideo, które możesz oglądać kiedy chcesz, ile chesz i gdzie chcesz. Od Maklers.pl na samym starcie dostajesz Pudełko, w którym są wszystkie niezbędne, starannie przygotowane materiały (płyty CD z nagraniami, ustawy ładnie oprawione, testy z lat ubiegłych oraz rozwiązania do tych testów, tablice wzorów, instrukcje jak przygotować się do egzaminu, lista lektur (z podaniem stron do nauczenia), a nawet listę w jakie produkty powinieneś wzbogacić swoją dietę podczas nauki  do tych wyczerpujących egzaminów). Na 3 miesiące przed egzaminem dostajesz dostęp do testów online - Maklers Arslage gdzie możesz, ile Ci sie podoba, wybijać niedociągłości. Uwierz mi - wiem coś o tym, że testy online przydadzą Ci się bardzo do ćwiczenia pytań szczególnie z ustaw. Jest tyle pytań, że sam nie zdążyłem ich wszystkich przerobić. Nawet analfabeta finansowy korzystając z pomocy Maklers.pl przy włożeniu odpowiedniej ilości godzin w naukę zda egzamin MPW z bardzo dobrym wynikiem.

Pan Mariusz prowadzi Maklers.pl z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją jest świetnym coachem, któremu zależy żebyś zdał, będzie Cię motywował i od razu to wyczujesz. Wszystko jest zrobione w punkt. Myslisz, że trzeba czekać, np. na fakturę albo na odpowiedź nawet w błachej sprawie?? Na drugi dzień fakturę masz na e-mailu wraz z wszystkimi odpowiedziami na Twoje pytania, w każdej chwili możesz zadzwonić i wyjaśnić coś przez tel. Masz 100% wsparcie w nauce.

Tak więc młody wilku, przyszły maklerze i doradco jeśli się jeszcze zastanawiasz to skończ z tym i działaj tak jak ja zrobiłem. Tik-tak czas upływa a ktoś inny robi cash na rynku zamiast Ciebie. Dzwoń do Pana Mariusza i zamawiaj kurs.

Pan Mariusz bardzo mi pomógł w przygotowaniu do MPW za co bardzo dziękuję. Na egzaminie uzyskałem 189pkt i był to bardzo bezpieczny,ze sporym zapasem 7 wynik na egzaminie. Nawet nie musisz czekać aż komisja opublikuje wyniki ponieważ Pan Mariusz cały kolejny dzień po egzaminie poświęcił na rozwiązanie zadań dysponując tylko zdjęciami testu.

Obecnie kupiłem kolejny kurs wideo i z pomocą Pana Mariusza przygotowuję się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Mamy spore szczęście, że jest osoba, która kompleksowo pomaga nam w przygotowaniach. Wystarczą tylko chęci i ciężka praca. Całą reszę przygotuje za Ciebie Maklers.pl

Tak więc młody wilku, przyszły maklerze i doradco inwestycyjny - działaj!!!!!!! Życzę Ci sukcesów i wiem, że w nieodległej przyszłości kilka rekomendacji nad moją - napiszesz z wielkim uśmiechem na twarzy swoją.Tik-tak..."

Sylwester Jóźwik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3131, 189pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszy podejściem.


„Przed przystąpieniem do kursu moja wiedza na temat rynku kapitałowego, oraz wszelakich instrumentów finansowych była niewielka, a wizja samodzielnego gromadzenia informacji przerażała mnie. Pragnienie spełnienia marzeń doprowadziło mnie do serwisu Maklers.pl. Pełen wątpliwości co do własnych umiejetności postanowiłem zaryzykować, po czym kupiłem kurs wideo. Dziś wiem jedno... BYŁO WARTO!!! Profesjonalnie i co ważne czytelnie przygotowane materiały sprawiły, że moja wiedza ogromnie wzrosła, a egzamin organizowany przez KNF zdałem za pierwszym podejściem z liczbą punktów 187. Całym sercem polecam wszystkim zainteresowanym edukacje z Maklers.pl, u boku pana Mariusza, genialnego nauczyciela i wykładowcy."

Robert Ruszkiewicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3144, 187pkt, 9 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Chciałbym gorąco polecić produkty firmy maklers osobom, które starają się uzyskać licencje Maklera Papierów Wartościowych. Brałem udział w kursie stacjonarnym maj/czerwiec 2016 i za pierwszym podejściem (październik 2016) uzyskałem wynik 182 pkt.

Bardzo mocne strony kursu:

1. Prowadzący - pan Mariusz posiada bardzo dużą wiedzę. Mam tu na myśli nie tylko wiedzę ściśle związaną z wykładanymi zagadnieniami (niezbędną na egzaminie) ale też wiedzę pochodzącą z własnych doświadczeń. Co więcej, potrafi bardzo dobrze wiedzę tę przekazać. Pan Mariusz pewnością bardzo dobrze motywuje i inspiruje aby z jednej strony pogłębiać swoją wiedzę a z drugiej aby ciągle się rozwijać (co wywołało u mnie przemożną chęć zdobycia innych uznanych licencji cenionych w branży).
Bardzo podobała mi się także forma kontaktu z prowadzącym poza zajęciami (np. bardzo szybkie odpisywanie na moje e-maile).
Pan Mariusz przy tym prezentuje bardzo dużą kulturę osobistą i bardzo wysoki poziom zaangażowania. Co do zaangażowania wystarczy wspomnieć iż dzień lub dwa dni po egzaminie pojawiły się już rozwiązane przez pana Mariusza wszystkie zadania z egzaminu.

2. Materiały - świetnie opracowane pod kątem egzaminu materiały, wraz z przykładowymi rozwiązaniami. Bardzo dobra metodologia rozwiązywania zadań (w szczególności dział: notowania). Właściwie to rzetelne przerobienie materiałów maklers.pl wraz załączonymi do nich testami (zbiorki tematyczne) - to GWARANCJA bardzo wysokiego wyniku z części pozaprawnej egzaminu. Słowem - te materiały to olbrzymia oszczędność czasu (jeśli chodzi o mnie to pracując dość dużo - było to dla mnie bardzo istotne).

3. Testy online z części prawnej - maklers.arslege - STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ. GENIALNE. Świetna pomoc przy nauce do części prawnej egzaminu. Oprócz obszernej bazy z pytaniami z poprzednich egzaminów jest duża baza pytań ułożonych przez zespół maklers i arslege weryfikujących nabytą wiedzę z przepisów prawnych. Znacznie pomaga to opanować materiał i buduje pewność siebie.

Reasumując - jeśli zamierzasz uzyskać licencję MPW - to połączenie: wytrwałość, motywacja + produkty maklers.pl to gwarancja wysokiego wyniku."

Paweł Olearczyk, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3137, 12 wynik na egzaminie, TOP 10%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Gorąco polecam zarówno kurs jaki i materiały firmy Maklers!

Po pierwsze - są przystępne, skracają czas nauki i pokazują najistotniejsze rzeczy. Kurs pokazuje na czym warto się skupić i gdzie nie popełniać błędów co jest niezwykle istotne na samym egzaminie!

Po drugie - pytania do części prawnej zamieszczone na stronie Arslege są świetnym materiałem powtórkowym. Moim zdaniem część prawna jest najgorsza z tego całego egzaminu dlatego wyrywkowe pytania o treść ustaw naprawdę pomaga się przygotować.

Po trzecie - nawet jeżeli na początku nic nie wiedziałeś na temat inwestycji kapitałowych (tak jak ja) to kurs pozwala Ci zrozumieć cały materiał, a co więcej atmosfera i ludzie których możesz na nim spotkać sprawiają, że rynki i inwestycje naprawdę zaczynają być Twoją pasją!"

Nicole Machnio, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3163, 171pkt, 19 wynik na egzaminie, TOP 17%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Gorąco polecam materiały Maklers.pl. Świetnie przygotowane wideo, rozwiązane zadania historyczne, slajdy z części pozaprawnej i testy na Arslege. Same wskazówki "taktyczne" dotyczące egzaminu są również bardzo pomocne. Kupując materiały dostajemy wszystko na tacy i z miejsca możemy wystartować z nauką. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuje Maklers.pl za pracę włożoną w przygotowanie materiałów."

Maciej, Makler Papierów Wartościowych, 163pkt, 28 wynik na egzaminie, TOP 25%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


""Jeśli choć przez chwilę zastanawiałeś się nad zdobyciem licencji maklera papierów wartościowych to nie wahaj się i to zrób. Kolejnym dobrym wyborem jakiego możesz dokonać jest wybranie kursu. W tym przypadku jest to również oczywiste. Z czystym sercem polecam Ci Maklers.pl. Trener Mariusz, człowiek, przed którym rynek kapitałowy nie skrywa tajemnic wraz ze swoimi umiejętnościami przekazywaniu wiedzę jest istną mieszanką wybuchową. Przez 64h zajęć i setki godzin spędzonych z niezastąpionymi materiałami, a w szczególności testami online przeistoczyłem się z całkowicie zielonej osoby w maklera papierów wartościowych. Zdanie teog egzaminu pozwoliło mi rozpocząć karierę w branży juz po pierwszym miesiącu studiów. Jestem pewien, że skorzystam jeszcze z oferty Maklers.pl przygotowując się do zdobycia licencji doradcy inwestycyjnego. Dobra robota i dziękuję""

Jakub Wróblewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3136, 160pkt, 32 wynik na egzaminie, TOP 28%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem, w momencie zdania egzaminu miał 19 lat.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 20.03.2016r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Panie Mariuszu,

Chciałbym serdecznie podziękować za genialne testy online z prawa, a także Pana pomoc i życzliwość przed jak i po egzaminie. 
Prawo stanowi najbardziej problematyczną część i jestem pewny, że gdyby nie Pana testy to mój wynik nie byłby tak wysoki. Dzięki temu udało mi się zdać egzamin w wieku 21 lat za pierwszym podejściem z wynikiem 194 punkty.
Dziękuje jeszcze raz! Do usłyszenia bliżej terminu na egzamin na doradcę inwestycyjnego :)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 194pkt, 1 wynik na egzaminie, TOP 1%, korzystał z testów maklerskich online maklers.arslege.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Cześć,

Dzięki za opracowane przez Ciebie materiały do MPW. Udało się zdać za drugim podejściem :) Będę polecać innym!"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 187pkt, 2 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego online Maklers.pl.


„Gorąco polecam materiały Maklers.pl! Korzystałem z pakietu wideo, który może okazać się idealny zarówno dla osób zaczynających przygodę z finansami jak i dla osób, które chcą tę wiedzę odświeżyć. Szeroki zakres wiedzy wymagany na egzaminie jest wytłumaczony w przystępny i zrozumiały sposób, a wskazówki jak rozwiązywać niektóre zadania i na co zwrócić szczególną uwagę zaoszczędziły mi mnóstwo czasu w przygotowaniach. Za pierwszym podejściem nie zdałem tylko dlatego, że zlekceważyłem ograniczony czas na egzaminie. Za drugim podejściem skorzystałem ze wszystkich rad (dosłownie ze wszystkich), skupiłem się na opracowaniach z kursu i uzyskałem 185 punktów, czyli 5 wynik. Zamiast podchodzić po 3, 4 lub 5 razy do egzaminu, polecam zakupić materiały Maklers.pl i zdać za pierwszym razem!!! Przy rzetelnej nauce, te materiały są niezawodne.”

Bartosz Nowacki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3095, 185pkt, 5 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Też dzwoniłam - 184 punkty. Chyba czas otwierać szampana :) Mariusz, dzięki wielkie. Twoje materiały to super sprawa, mega ułatwiają naukę."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 184pkt, 6 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

Zadzwoncie sobie, mi i kumplowi powiedzieli, ze jest pozytywnie nr tel. 222625231. Panie Mariuszu dwóch chłopaków korzystających z maklersArslege mozna dopisać do kolejnych pozytywnych wynikow. Pozdrawiamy.
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 183pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 5%, korzystał z testów maklerskich online maklers.arslege.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Panie Mariuszu, chciałbym bardzo podziękować za pomoc w egzaminie na Maklera. Uważam, że materiały przygotowane przez Pana Mariusza są to najlepsze materiały na rynku. Osobiście korzystałem z papierowej wersji opracowania historycznych testów, opracowania zagadnień teoretycznych oraz wytłumaczenia rozwiązań zadań matematycznych. Dodatkowo korzystałem z www.makelrs.arslege.pl, która pozwala usystematyzować wiedzę oraz kompleksowo przygotować się do egzaminu."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 177pkt, 11 wynik na egzaminie, TOP 7%, korzystał z kursu Superpakietu MPW Maklers.pl.

"Witam Panie Mariuszu!!!!!!

Zdałam, miałam 172 punkty:D  Jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!! Trochę nie mogę w to uwierzyć....... Nie sprawdzałam odpowiedzi wcześniej,  czekałam na wyniki knf, do końca nie byłam pewna....Poszło mi lepiej niż ostatnio, ale też nie super, dlatego czekałam z niecierpliwością. Do tej pory materiały leżą na biurko, tak jak przed wyjazdem na egzamin. Do tej pory nie sprawdziłam, jakie popełniłam błędy na egzaminie, bo boję się, że się pomylili i tak naprawdę mam gorszy wynik, ale to chyba niemożliwe, prawda????

Nie pamiętam kiedy byłam tak z siebie dumna :)!!!!!!!!!!!!! Super uczucie :) Dziękuję Panie Mariuszu za pomoc w przygotowaniach, za materiały, za e-maila po ostatnim egzaminie, podniósł mnie wtedy naprawdę na duchu. Cóż mogę jeszcze powiedzieć....warto spełniać swoje marzenia:) Bardzo się cieszę , że trafiłam na Maklers.pl, bo nie ukrywam, że na początku chciałam wybrać konkurencyjną firmę....:)

Nie mogę się doczekać, kiedy dostanę dyplom i pokażę go rodzinie, bo dostanę go prawda.....? Jeszcze nikt nie wiem, że zdałam........

Dziękuję, dziękuję, z całego serca dziękuję Panie Mariuszu!!!"
 
Marta, Makler Papierów Wartościowych, 172pkt, 16 wynik na egzaminie, TOP 10%, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"I ja dołączę się do podziękowań, pierwsze podejście, 169 punktów. Bez materiałów sukcesu by nie było, bardzo dobre i przejrzyste materiały."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 169pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 12%, korzystała z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

Cześć Mariusz,
Egzamin zdałem 167 pkt. tak więc możesz mnie już dopisać do swoich statystyk jako kolejnego, który zdobył upragnioną licencję dzięki Twoim materiałom i to za pierwszym podejściem :)
Naliczyłem co najmniej 5 ośmieszających mnie błędów np. nie doczytałem w jednym zadaniu, ze chodzi o prawa poboru, a nie o akcje i źle wyliczyłem widełki, nawet zadanie o wyliczenie delty miałem, źle bo zapomniałem dodać minusa do wyniku :) ale mimo tak głupich błędów egzamin do przodu i to jest najważniejsze.”

Adam, Makler Papierów Wartościowych, 167pkt, 22 wynik na egzaminie, TOP 14%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając ezgamin za pierwszym podejściem.

"166 pkt.
Bardzo dobre materiały. Pochwały dla Pana Mariusza! Potwierdzam, iż dzięki temu serwisowi w dość krótkim czasie można pozytywnie zdać egzamin MPW. Jako student 3 roku dałem radę przygotować się pomimo pracy licencjackiej, sesji, pracy. Moje przygotowania trwały niecałe 3 miesiące średnio po 8h.
Z pewnością startuje na DI w październiku razem z tym serwisem. Teraz będę miał dosyć sporo czasu na naukę, więc z pewnością zdobędę więcej punktów.
Super! Dzięki! Do zobaczenia na kursie!"
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 166pkt, 24 wynik na egzaminie, TOP 15%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Witam wszystkich tych, którzy zastanawiają się czy warto zainwestować w kurs lub inne pomoce naukowe do egzaminu w Maklers.pl. Szczerze polecam wszystkim i zachęcam do korzystania z materiałów Maklers.pl. Materiały są bardzo profesjonalnie przygotowane i skutecznie przygotowują do egzaminu. Zdałem za pierwszym razem, jestem bardzo zadowolony i nie żałuje ani jednej sekundy spędzonej nad nauką jaką proponuje Maklers.pl.  Pozdrawiam i polecam:)"
 
Piotr Zabłudowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3103, 165pkt, 26 wynik na egzaminie, TOP 17%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Ja również dziękuję za pomoc i gorąco polecam materiały maklers.pl. Miałem 164 pkt. i podchodziłem 3-ci raz."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 164pkt, 27 wynik na egzaminie, TOP 18%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl.

"Serdecznie polecam wszystkie możliwe kursy,materiały oraz szkolenia oferowane przez Maklers. Osobiście korzystałem z pakietu wideo gdyż nie miałem żadnego pojęcia z zakresu technik notowań. Po mimo wiedzy z pozostałych tematów uważam że nagrania wręcz idealnie opisują zagadnienia pod względem jak najszybszego rozwiązywania na egzaminie, co w mojej ocenie jest jednym z istotniejszych czynników. Warto zaznaczyć że zakupując materiały otrzymujemy wszystkie niezbędne wzory, streszczenia, opracowania oraz pomoc w razie kłopotów z zadaniami. Serwis maklers.arslege,pl uważam wręcz za niezbędny jeżeli ktoś chce opanować część prawną. Ogromna baza pytań testujących które sprawdzają poziom opanowania danej ustawy. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko jeszcze raz podziękować Panu Mariuszowi za perfekcyjnie przygotowane materiały do nauki!"
 
Jakub Birnbach, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3107, 162pkt, 33 wynik na egzaminie, TOP 21%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

„Osobiście uczestniczyłem w kursie stacjonarnym, w ramach którego otrzymałem komplet materiałów drukowanych (jest tego naprawdę dużo J) oraz kurs video na płytce CD. Ponadto, wykupiłem dostęp do Arslege przed egzaminem. W moim przypadku, do egzaminu pierwszy raz przystępowałem po pewnym czasie od zakończenia kursu. Podczas nauki posiłkowałem się kursem video (zdążyłem już wiele zapomnieć z kursu stacjonarnego), testami na Arslege oraz oczywiście musiałem poświęcić sporo czasu na samodzielną walkę z prawem. Jakkolwiek wynik 161 p. nie jest okazały, tym niemniej biorąc pod uwagę moje bardzo ograniczone możliwości czasowe, zdanie egzaminu uważam za swój sukces. Nie ulega dla mnie wątpliwości, że w dużym stopniu zdanie egzaminu zawdzięczam kursowi, materiałom przygotowawczym oraz metodologii rozwiązywania zadań autorstwa ekipy Maklers.pl. Gorąco wszystkim polecam zakup oraz gratuluję Mariuszowi i współpracownikom wysokiej jakości. Chciałbym również dodać, że Mariusz osobiście prezentuje wysoki poziom merytoryczny oraz dużą kulturę osobistą w kontaktach bezpośrednich.”

 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 161pkt, 34 wynik na egzaminie, TOP 23%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

 Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 11.10.2015r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).
"Podpisuję się pod wszystkimi superlatywami dotyczącymi zarówno kursu, jak i samej osoby prowadzącego!

Świetnie przygotowane materiały, każda część pozaprawna zagregowana w przystępnych zeszytach z najistotniejszymi informacjami. Dodatkowo wytłumaczone jest jak krok po kroku rozwiązywać zadania. Miałam niewielkie pojęcie o technikach notowań, a po kursie byłam w stanie samodzielnie i poprawnie rozwiązać znakomitą większość zadań historycznych.

Bardzo miła atmosfera na kursie, sympatyczna postawa Mariusza i jego wsparcie mailowe po zakończonym kursie znacząco przyczyniły się do mojego sukcesu.

Szczerze polecam firmę Maklers.pl!"

Justyna Kosior, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3065, 187pkt, 3 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Uczestniczyłem w marcowej edycji kursu stacjonarnego w Poznaniu i udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem z wynikiem 187pkt. Chciałbym bardzo podziękować Mariuszowi jak i polecić go wszystkim niezdecydowanym. Mariusz jest osobą z ogromną widzą odnośnie egzaminu. Potrafi wytłumaczyć wszystkie typy zdań i udzielić wielu praktycznych porad jak łatwiej zdać egzamin. Materiały były bardzo pomocny w moim procesie nauki, zawierały wiele schematów jak rozwiązać wydające się na pierwszy rzut oka trudne zdania. Maklers.arslege.pl okazało się być bardzo przydatnym narzędziem do opanowania zagadnień prawnych. Atmosfera na kursie była bardzo przyjazna i dla mnie udział w kursie był czystą przyjemnością.
 
Wybór oferty Maklers.pl był świetną decyzją i teraz polecam z całego serca każdemu kto myśli o przystąpieniu do egzaminu na maklera."
 
Piotr Pięta, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3072, 187pkt, 3 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Dzień dobry. Jestem sporadycznym gościem na forach w sieci, teraz jednak zdecydowałem się na zrobienie wyjątku, gdyż wypada podziękować po zdanym egzaminie, co niniejszym czynię. Innymi słowy dziękuje Mariusz za dobre materiały, co jest szczególnie cenne dla osoby która nie ukończyła studiów o profilu ekonomicznym. Szczególnie za opracowanie wszelkich skrótów percepcyjno- strategicznych do technik notowań, matematyki czy analizy finansowej, jest to niezbędne na egzaminie i pozwala uzyskać przewagę czasową w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Mój dobry wynik jest na pewno w części pochodną zawartości merytorycznej materiałów z których się przygotowywałem. Teraźniejszy egzamin oceniam jako trudny, niektóre pytania były podchwytliwe i szczegółowe, cześć prawna sprawiłaby kłopot prawie każdemu prawnikowi, jest do przejścia jedynie po mocnym przygotowaniu czasowym, co niniejszym potwierdzam.
Specjalne podziękowania za bonus, który otrzymałem czyli za książkę Sylwii Małaj-Śliwińskiej. Przez wiele tygodni była ulubioną lekturą moich córek, napisana jest lekkim stylem, z dużą dawką humoru, a przede wszystkim bawi i uczy, czego brakuje wielu innym pozycjom dla najmłodszych. Poprzez swoją formę i treść zdecydowanie podnosi świadomość finansową czytelników.
Gratulacje dla zwycięzców i wyrazy uznania za wytrwałość dla tych którym tym razem razem się nie udało. Reasumując - dziękuje i pozdrawiam."
 
anonimowa opinia z Maklers Forum, Makler Papierów Wartościowych, 185pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Przygotowywałem się w oparciu o Superpakiet - absolutnie pełny i kompletny samouczek-niezbędnik. Świetne, bardzo przemyślane i praktyczne (pod exam) opracowania pozaprawne. Oszczędność czasu i sukces w oparciu o ten materiał gwarantowany :)
Brawo dla autorów za wysiłek włożony w opracowanie najwyższej jakości materiałów."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 184pkt, 8 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Z pomocą materiałów, przygotowanych przez zespół Maklers.pl z Mariuszem na czele, udało mi sie opanować cały materiał od podstaw w trochę ponad 2 miesiące. Z perspektywy czasu mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że bez tej pomocy podejście do egzaminu byłoby stratą czasu i pieniędzy. Kompleksowe podejście pomogło mi nie tylko obrać odpowiednią strategię nauki, ale również wsparło i spotęgowało efekty na każdym z etapów przygotowań.
Udział Mariusza, jego wiedzy i porad, w moim wyniku stanowi znaczący procent i za to niezmiernie dziękuję.
Osobiście już poleciłem usługi Maklers.pl swoim przyjaciołom i znajomym z branży. Dlatego każdemu, kto myśli o pozyskaniu nowych kwalifikacji i poszerzeniu swojej wiedzy, jeszcze raz gorąco polecam osobę Mariusza i jego pomoc."
 
Mateusz Bursiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3086, 180pkt, 12 wynik na egzaminie, TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Cześć,
Do nauki podchodziłem z poziomu kompletnego laika jeśli chodzi o zagadnienia wymagane na egzaminie. W związku z dużym zakresem materiału i egzotyką niektórych jego partii pomoc Mariusza i Maklers.pl (korzystałem z kursu wideo) okazała się nie do przecenienia. Selekcja najważniejszych rzeczy, zwrócenie uwagi na niuanse i sposób tłumaczenia technik notowań pozwoliły mi zaoszczędzić mnóstwo nerwów i czasu. Z perspektywy zdanego egzaminu uważam że największą zaletą pomocy ze strony Mariusza jest przedstawienie zakresu materiału na egzamin w sposób który umożliwia naukę absolutnie kluczowych rzeczy z którymi rzeczywiście człowiek później zetknie się na teście. To daje dużo pewności o słuszności obranej drogi w procesie nauki.
Nie olewajcie części prawnej, zostawcie sobie na nią sporo czasu, bo niektórych ustaw nie przeczytacie w dwa wieczory, a nawet jeśli to niewiele Wam to pomoże..."
 
Jacek Bakoński, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3081, 180pkt, 12 wynik na egzaminie, TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Witam,
 Do wszystkich którzy się zastanawiają jeszcze nad zakupem materiałów dydaktycznych firmy Maklers, a więc jak postanowiłem zostać Maklerem nie za bardzo wiedziałem jak do tego się zabrać żebym zdał ten egzamin. Pierwsze kilka miesięcy to był jeden wielki chaos w moich poczynaniach, aż natknąłem się na ofertę Makles video dwa miesiące przed marcowym egzaminem, przerobiłem ten okres bardzo sumiennie i wykręciłem wynik na poziomie 159 (Pech patrząc na fakt, że nie przeniosłem z mojego testu dwóch poprawnych odpowiedzi na arkusz odpowiedzi). Pan Mariusz skontaktował się ze mną i wyjaśnił inicjatywę firmy Makler która pomaga przy pisaniu profesjonalnych odwołań dla osób z wynikiem na pograniczu. Niestety pech chciał ze test był wolny od błędów mimo to firma Maklers walczyła razem nami podczas etapu odwołania. Ten termin już należał do mnie i napisałem egzamin na poziomie 175 za co serdecznie dziękuje firmie Maklers i Panu Sliwińskiemu. Teraz chwila odpoczynku i zabieram się za zamawianie materiałów na DI 1 :)"
 
Marcin Olesiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3078, 175pkt, 16 wynik na egzaminie, TOP 13%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Przed rozpoczęciem nauki na egzamin MPW szukałem materiałów, które spełnią moje oczekiwania, tj. możliwość zaocznego zrobienia kursu, dobra jakość materiałów, posegregowanych ze względu na działy (wyłuskująca to co najważniejsze na egzaminie) oraz przystępna cena. Wszystkie te oczekiwania spełnił w 120% kurs maklerski wideo firmy maklers.pl. Jako bonus ponad oczekiwania otrzymałem jeszcze genialną platformę z testami (maklers.arslege), tablice wszystkich potrzebnych wzorów oraz mnóstwo cennych wskazówek dotyczących nauki, samego egzaminu jak i tego, na które książki należy zwrócić szczególną uwagę oraz jakie przepisy prawne są najbardziej lubiane przez Komisję. Kurs prowadzi "za rączkę" ;) przez całą drogę, na której końcu dostrzegasz już swoją licencję Maklera ;)"
 
Maciej Pasterz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3077, 174pkt, 21 wynik na egzaminie, TOP 17%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Miałem okazję uczestniczyć w kursie stacjonarnym Maklers.pl. Była to przyjemność prawie równa tej towarzyszącej zdaniu egzaminu Materiały i rady okazały się nieocenione. Do tego kurs prowadzony profesjonalnie. Naprawdę polecam. Dzięki Mariusz, teraz mogę spokojnie pójść "kontemplować" sukces."
 
Michał Ignaczak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3063171pkt, 26 wynik na egzaminie, TOP 20%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Szanowni Państwo, sytuacja zawodowa zmusiła mnie do zdobycia licencji MPW w jak najszybszym czasie. Niecałe 4 tyg. przed egzaminem zacząłem czytać ustawę, a w środę na 4 dni przed egzaminem zakupiłem dostęp do Państwa testów. Chciałem powiedzieć, że wartość dodana jaką wniosły testy, pomimo tak krótkiego czasu, jest NIEOCENIONA!!! Jeśli Państwo sobie życzą śmiało możecie mnie uwzględnić w statystykach. Z podziękowaniami."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 171pkt, 26 wynik na egzaminie, TOP 20%, korzystał z testów online www.maklers.arslege.pl.

"Trochę zwlekałem ale się w końcu zebrałem i chciałbym podziękować Mariuszowi za kurs, profesjonalne materiały i pomoc w przygotowywaniu się do egzaminu. Wiadomo że samo się nie zdało ale jak sobie człowiek pomyśli o ile łatwiej było z materiałami Maklers to pewnie zaoszczędziłem ponad pół roku albo i lepiej. Najbardziej zapadły mi w pamięci dyskusje o inwestowaniu w przerwach podczas zajęć, sporo z tych uwag zapamiętałem i wprowadziłem w życie  :). Pamiętam jak podjąłem decyzję o pójściu na kurs i pierwszym moim wyborem wcale nie był Maklers ale organizatorzy tamtego kursu go nie zorganizowali wystawiając tym samym do wiatru kilkanaście osób, oczywiście tego problemu nie maiłem z kursem stacjonarnym u Mariusza i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu przygotowującemu się do egzaminu. Plusów było oczywiście więcej ale mam nadzieję że o tych najważniejszych wspomniałem. Dzięki."
 
Piotr Gaździak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3085, 170pkt, 28 wynik na egzaminie, TOP 22%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Uczestniczyłem w stacjonarnym kursie i po niecałych trzech miesiącach nauki udało mi się zdobyć upragnioną licencję maklera i to za pierwszym podejściem! Bez pomocy Pana Mariusza i bez testów maklers.arslege.pl nie byłoby to takie oczywiste. Zajęcia prowadzone były w sposób przystępny, a atmosfera na nich była znakomita. Materiały wchodzące w skład pakietu zawierały wszystko co potrzebne do zdania egzaminu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcieliby spełnić swoje marzenia o licencji Maklera Papierów Wartościowych."
 
Michał Wołoszyn, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3068162pkt, 36 wynik na egzaminie, TOP 28%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Polecam wszystkim materiały z maklers.pl dla kandydatów na Maklera Papierów Wartościowych. Mimo 42 lat udało mi się zdać ten trudny egzamin dzięki tym wspaniale przygotowanym pomocom. Szczególnie polecam rozwiązania zadań z lat poprzednich oraz skrypty do kursu. Szczegółowo rozwiązane, krok po kroku, łatwe do przyswojenia nawet dla osób spoza branży. Szczerze polecam!!!"
 
Michał Muszyński, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3066, 160pkt, 38 wynik na egzaminie, TOP 29%, korzystał z wielu pomocy MPW Maklers.pl, równoważnych Superpakietowi MPW Maklers.pl.
 

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 29.03.2015r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).

 

"Niniejszym potwierdzam iż korzystałem  ze szkolenia w serwisie edukacyjnym Maklers.pl w czasie przygotowywania się do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych.  Program szkolenia obejmował wszystkie kluczowe zagadnienia konieczne do  zdania egzaminu przed Komisją Nadzoru Finansowego. Zajęcia prowadzone były merytorycznie, ciekawie i przystępnie a materiały były bardzo dobrze opracowane. Doskonałe przygotowanie prowadzącego pozwoliło wyjaśnić mi w sposób przystępny wszystkie trudne zagadnienia a przekazana wiedza była zrozumiała i użyteczna.

Polecam Maklers.pl jako solidnego i profesjonalnego partnera świadczącego usługi fachowo i rzetelnie."

Wojciech Wysocki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2990, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Słowo „monopol” może czasem kojarzyć się negatywnie, jednak patrząc na produkty Maklers.pl ciężko jest mi znaleźć bardziej właściwe określenie. Firma oferuje ogromną ilość wysokiej jakości materiałów. Dostęp do platformy Arslege, która znacznie przyśpiesza proces nauki prawa, jest zdecydowanie czynnikiem wyróżniającym tą ofertę spośród konkurencji. Maklers.pl to także znakomicie przygotowani i doświadczeni trenerzy, którzy nie mają problemów z przekazaniem swojej wiedzy. Pan Mariusz Śliwiński stworzył skuteczny system nauki do egzaminu, który przekazuje na prowadzonych zajęciach. Kurs Maklers.pl jest w mojej opinii najlepszą ofertą na rynku, zdecydowanie wartą swojej ceny.
W przyszłym roku planuję podejść do egzaminu na doradcę inwestycyjnego i nie mam zamiaru nawet się rozglądać za alternatywnymi formami przygotowania. Jestem pewien, że przy odrobinie samozaparcia, dużej ilości ciężkiej pracy oraz pomocy Pana Mariusza osiągnę upragniony cel."

pełna treść referencji

Adam Krajewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3030,  199pkt, 4 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Jednak ostatecznie 195 pkt :) Podziękowania dla całej ekipy maklers.pl za najlepsze materiały i gratulacje dla wszystkich nowych maklerów :)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych,  195pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl.


"Mariusz,

z tego miejsca przesyłam Ci podziękowania za pomoc przy przygotowaniach do egzaminu MPW.

Na kursie nie byłem więc nie jestem bardzo dochodowym klientem, ale to co mogę obiecać to polecenia maklers.pl, a sporo osób dopytuje co zrobić, żeby zdać egzamin.

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrowienia!"

anonimowa opinia,Makler Papierów Wartościowych, 190pkt, 13 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl i innych materiałów.


"Korzystanie ze wsparcia Maklers.pl w dużym stopniu ułatwia i przyśpiesza proces uczenia się. Materiały są doskonale przygotowanie, pogrupowane tematycznie, co pomaga przy samodzielnej pracy. Dodatkowo podczas kursu prowadzący zwraca uwagę na najważniejsze kwestie i zdradza wiele cennych wskazówek dotyczących rozwiązywania zadań czy samego egzaminu. Korzystałam też z możliwości zadawania pytań mailem i tutaj również miłe zaskoczenie, odpowiedzi przychodziły bardzo szybko i były wyczerpujące. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Maklers.pl. Bez tej pomocy z pewnością nie dałabym rady przygotować się w 3 miesiące i zdać za pierwszym razem.

Justyna Noga, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3033,  188pkt, 16 wynik na egzaminie, TOP 7%, 1 miejsce wśród kobiet, korzystała z kursu maklerskiego online Maklers.pl, egzamin zdała po 3 miesiącach nauki i za pierwszym podejściem.

"Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym zdobyciem licencji MPW, skorzystanie z oferty firmy Maklers.pl. Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie stacjonarnym przygotowanym przez Pana Mariusza Śliwińskiego i byłem pod wrażeniem profesjonalizmu zajęć. Na zajęciach zostały przekazane wszystkie niezbędne informacje, tak aby bez problemu poradzić sobie z częścią matematyczno-teoretyczną. Mariusz zwracał także, uwagę w jaki sposób skutecznie uczyć się prawa i które ustawy są najważniejsze. Tym sposobem dostaje się skondensowany zestaw materiałów, dzięki któremu możemy skupić się tylko na nauce, a nie na organizacji pracy. Wielkim plusem zajęć jest też fakt, iż prowadzący wzbogaca zajęcia o ciekawostki, praktyczne przykłady i „triki” w zadaniach układanych przez KNF. Podsumowując decyzja o kursie maklerskim Maklers.pl była świetną inwestycją."

Piotr Kawala, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3014, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Witam! Udało mi się zdać egzamin MPW w drugim podejściu z wynikiem 187 pkt. Korzystałem z superpakietu maklers.pl. Materiały są naprawdę na najwyższym poziomie! Dzięki nim nauka jest uporządkowana i o wiele bardziej efektywna.

Na naukę poświęciłem bardzo dużo czasu, jednak na pewno nie żałuję, bo spełniło się jedno z moich marzeń. W tym roku kończę studia i myślę, że dzięki zdobytej licencji znacząco podniosłem swoją atrakcyjność na rynku pracy. Muszę również zaznaczyć, że nie zamierzam spocząć na laurach i podejść do egzaminów na DI… a najlepszą rekomendacją dla Maklers.pl będzie to, że zamierzam kolejny raz skorzystać z Ich pomocy przy nauce …

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!!"

Michał Bednarczyk, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3041, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.


"187! mniej niż liczyłem zgodnie z odpowiedziami maklers (193), ale zdane! teraz ide chlać :D
Dziękuję Mariuszowi za super materiały i gratuluje MGT ;)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl.


"Dzień dobry,

chciałbym Panu podziękować za pomoc w przygotowaniu się do egzaminu MPW.

Tym razem się "udało" (ostatnio dwa razy miałem 159 punktów).

Platforma "maklers.pl" jest pomocnym narzędziem."

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl.


"Panie Mariuszu,
 
materiały maklers.pl okazały się bardzo pomocne. Udało zdać się egzamin za 3 podejściem (pierwsze "testowe" podejście - 132 pkt, tak na prawdę za dużo z prawa przed tym egzaminem nie poczytałem, drugie podejście 154 pkt i ostatnie 185 pkt). Korzystałem z materiałów: pakiet UTP, 6M dostęp do  arslege.maklers.pl, chmura maklers.pl (chociaż niestety nie miałem za dużo czasu, który mógłby poświęcić na odwołanie) oraz wykupiłem rozwiązania testu MPW z 26.10.2014.
 
Proszę mnie dodać do swoich statystyk jeśli jeszcze Pan tego nie zrobił :)
 
Dziękuje za pomoc i poświęcony czas."
 
Maciej, Makler Papierów Wartościowych, 186pkt, 24 wynik na egzaminie, TOP 11%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl i innych materiałów. 

"Było mi niezmiernie przyjemnie uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Mariusza na kursie stacjonarnym jak też poprzez kurs online, z którym miałam przyjemność również się zapoznać.
Wszystkie materiały, w tym testy online okazały się super pomocne!
Kurs to nie tylko odtwórcze przygotowanie do maklera, ale również, dzięki osobie prowadzącego nieoceniona wartość w poznaniu/odkryciu/utrwaleniu mechanizmów funkcjonowania rynku.
Mariusz ma nie tylko ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie rynku kapitałowego, ale również umiejętność przekazywania trudnej wiedzy w prosty sposób, zaciekawienia uczestnika oraz zaangażowania w proces uczenia się. Tak na pewno było w moim przypadku.
Dzięki temu nie poddałam się za pierwszym razem i spróbowałam po raz drugi, jak się okazało z dużym sukcesem, którego szczerze się nie spodziewałam.
Dodatkowo Mariusz jest zawsze do dyspozycji uczestników (mailowej i telefonicznej)nie tylko w trakcie kursu, ale również długo po nim. Bardzo polecam firmę maklers.pl!"

Ewelina S., Makler Papierów Wartościowych, 184pkt, 27 wynik na egzaminie, TOP 12%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Egzamin zaliczony z dobrym wynikiem, z czystym sumieniem polecam usługi oferowane przez maklers. Korzystałem z kursu stacjonarnego, który jest bardzo profesjonalnie przygotowany, a otrzymane materiały skrupulatnie opracowane, na pewno pozwalają zaoszczędzić dużo czasu na samodzielnych wyszukiwaniach. Dodatkowo korzystałem z testów arslege i też spełniały moje oczekiwania. Ale największym atutem firmy Maklers jest sam założyciel któremu należą sie największe pochwały za inicjatywę i bieżące wsparcie przed egzaminem i po.

p.s. Mariusz zawsze odp na maile i odbiera telefony :)"

Tomek, Makler Papierów Wartościowych, 182pkt, 32 wynik na egzaminie, TOP 15%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Panie Mariuszu,

uprzedził mnie Pan tą wiadomością :) dziękuję za pomoc, oczywiście będę polecać pańskie usługi, wszystkiego dobrego."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 176pkt, 40 wynik na egzaminie, TOP 18%, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Panie Mariuszu,

udało mi się zdać egzamin na MPW, i chciałem Panu bardzo podziękować za przesłany materiał i pozostałe, które były na bardzo wysokim poziomie i pozwoliły mi się dobrze przygotować do egzaminu :):)

Co prawda nie korzystałem z kursu stacjonarnego, ale na pewno będę go polecał, bo warto :)"

Adrian Klimek, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2983, 173pkt, 42 wynik na egzaminie, TOP 19%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl.


Cześć Mariusz,

Chciałbym Ci podziękować za Twój wkład do mojej licencji maklerskiej. Co prawda dotyczyła ona praktycznie tylko kursów UTP i wzorów oraz oczywiście Arslege. Ale bez tego nie dałbym rady.Oczywiście możesz mnie wpisać do licznika osób, które dzięki Maklers zdobyły licencję."

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 172pkt, 44 wynik na egzaminie, TOP 20%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl i innych materiałów.


"Cieszę się, że zdecydowałem się wziąć udział w kursie stacjonarnym. Mimo wcześniejszego, samodzielnego przygotowania, nadal nie rozumiałem pewnych kwestii, zwłaszcza związanych z systemem UTP. Podczas zajęć, jak i dzięki materiałom, udało się wszystko poukładać. Wszystkie zajęcia są fajnie ułożone, nawet ze znanych już zagadnień można było dowiedzieć się czegoś nowego. Dużym plusem jest również dopasowanie treści kursu do wymagań egzaminu - omawiane jest to, co rzeczywiście przydaje się do zdania testu. Hubert Wach."
 
Hubert Wach, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3052, 169pkt, 52 wynik na egzaminie, TOP 23%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie stacjonarnym organizowanym przez maklers.pl,  prowadzonym osobiście przez Mariusza. Zajęcia, materiały, opracowania, dodatek w postaci arslege - wszystko na najwyższym poziomie. Na naukę poświęciłem około 250 godzin + czas spędzony na zajęciach. Egzamin udało się zaliczyć przy pierwszym podejściu.

Z pewnością mogę stwierdzić, że w dużej mierze zdany egzamin jak i oszczędność czasu zawdzięczam właśnie serwisowi maklers. Myślę, że najlepszą rekomendacją będzie fakt, iż przy nauce do egzaminu DI zamierzam niewątpliwie, po raz kolejny, skorzystać z usług maklers.pl"

Michał Walecki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3001, 166pkt, 57 wynik na egzaminie, TOP 26%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, egzamin zdał za pierwszym podejściem.


"Panie Mariuszu serdecznie dziękuje za niezwykle pomocne materiały które umożliwiły zdanie egzaminu ;) Oczywiście serdecznie gratuluję całej reszcie której również się udało zdać egzamin ;)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 162pkt, 72 wynik na egzaminie, TOP 32%, korzystał kursu maklerskiego Maklers.pl.


Wróć do Referencji MPW.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.