MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

EGZAMIN MPW - 21.10.2018R.

W związku z pojawiającymi się pytaniami o skuteczność proponowanych przez Maklers.pl form pomocy w nauce do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, uprzejmie informujemy, że:

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 26 Laureatów egzaminu maklerskiego z października 2018r. minimum 14 osób (53,8% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
   • 8 Laureatów (30,8%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
    • miejsca na egzaminie: 2, 5, 6, 10 i inne.
   • Kolejnych  Laureatów (23,1%) zakupiło nasz superpakiet MPW, dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl, lub korzystała z naszej komercyjnej pomcy w fazie odwołań.
    • miejsca na egzaminie: 3 i inne.

EGZAMIN MPW - 25.03.2018R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 35 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2018r. minimum 25 osób (71,4% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 16 Laureatów (45,7%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 1, 2, 6, 7 i inne.
  • Kolejnych 9 Laureatów (25,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW, dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl, lub korzystała z naszej komercyjnej pomcy w fazie odwołań.
   • miejsca na egzaminie: 5, 7, 9, 10 i inne.

EGZAMIN MPW - 22.10.2017R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 30 Laureatów egzaminu maklerskiego z października 2017r. minimum 17 osób (56,7% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 12 Laureatów (40,0%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 3, 6, 8, 9, 10 i inne.
  • Kolejnych 5 Laureatów (16,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 2, 4, 5, 6 i inne.

EGZAMIN MPW - 26.03.2017R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 16 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2017r. minimum 10 osób (62,5% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 6 Laureatów (37,5%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 1 - ex aequo, 1 - ex aequo, 8, 9 i inne.
  • Kolejnych 4 Laureatów (25,0%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 6, 10 i inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 21.10.2018r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Rynek kapitałowy to moja pasja od ponad dziesięciu lat. Kilka lat później postanowiłem zostać maklerem, jednak wielkość materiału do nauki skutecznie mnie powstrzymywała... do czasu. Postanowiłem poszukać wsparcia w nauce, zacząłem poszukiwać kursu maklerskiego przygotowującego do egzaminu. Szukając kursu, kierowałem się opiniami uczestników, charakterem zajęć i wsparciem dydaktycznym. Już pierwsze zajęcia z Mariuszem utwierdziły mnie w przekonaniu, że dokonałem właściwego wyboru. Kurs dał mi ten komfort, że po zajęciach stacjonarnych mogłem w każdej chwili odtworzyć lekcje video i w ten sposób skutecznie przyswoić wiedzę. Zajęcia z Mariuszem sprawiły, że zadania obliczeniowe pozornie trudne stały się banalne. Kurs maklers.pl rozkłada egzamin na czynniki pierwsze, dba o każdy szczegół, od kwestii merytorycznych po techniczne, bo na egzaminie każdy szczegół jest ważny. Szczerze polecam kurs maklers.pl, bo z nim egzamin staje się łatwiejszy.”

Rafał Jaworski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3246, 10 wynik na egzaminie, 173pkt, TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Gdy podjęłam decyzję o podchodzeniu do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych wszyscy, znani mi szczęśliwi posiadacze tej licencji, polecali mi kurs Maklers.pl. Dziś, po zdaniu egzaminu za pierwszym podejściem, już wiem dlaczego.
Maklers.pl to najlepsza, dostępna na rynku, kompleksowa oferta przygotowania do egzaminu na MPW. Jest kurs stacjonarny – idealny nie tylko aby zapoznać się z technikami ustalania kursów czy sposobami na szybkie rozwiązywanie zadań ale też aby poznać ludzi zainteresowanych tematyką finansową. Jest też kurs online – świetny dla osób które nie mogą uczestniczyć w kursie stacjonarnym w weekendy, idealny do szybkiego przypomnienia najważniejszych zagadanień przed samym egzaminem. Jest też w końcu serwis Maklers.Arslege – dający możliwość nauki o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu. Jest to nieoceniona pomoc w nauce, pozwalająca wykorzystać każdą wolną chwilę jaką dysponujemy w ciągu dnia.
Nie sposób nie wspomnieć o Mariuszu -  założycielu Maklers.pl, który nie tylko świetnie przekazuje wiedzę, ale także służy wszelką pomocą na etapie przygotowań do egzaminu oraz podczas procesu ewentualnych odwołań. Co więcej, wprowadza w świat rynku finansowego, zdradzając wiele ciekawostek związanych z pracą maklera papierów wartościowych. Dla wielu osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem finansowym może być to ogromna wartość dodana tego kursu.
Maklers.pl to również świetnie przygotowane materiały w formie drukowanej. Po wykupieniu kursu  otrzymujemy komplet materiałów do nauki. Są to testy z lat poprzednich wraz z rozwiązaniami, są opracowania najważniejszych zagadnień z części pozaprawnej, są podpowiedzi na których aktach prawnych, a nawet konkretnych paragrafach (!) należy się skupić.  Jest to przeogromna pomoc w procesie przygotowań.
W bieżącej chwili trudno mi wyobrazić sobie jak można zdać egzamin na MPW bez pomocy Maklers.pl. Pewnie można, pytanie tylko za którym razem, jak dużym nakładem sił i czasu.
Dla mnie osobiście bardzo ważne było aby zdać egzamin za pierwszym razem. Każde kolejne podejście oznacza przecież kolejnych kilka miesięcy poświęconych na naukę, a przecież jest tyle przyjemniejszych  sposobów spędzania wolnego czasu ;)
Podsumowując, polecam Wam zdanie tego egzaminu za pierwszym razem. I wiem już, że z Maklers.pl to może się udać.”

Monika, po zdaniu egzaminu MPW oczekuje na przyznanie licencji MPW, 18 wynik na egzaminie, 165pkt., TOP 16%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 25.03.2018r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Ten dzień, w którym ktoś gna skuterem przez pół zakorkowanej Warszawy po to aby jak najszybciej sprawdzić dla Ciebie wynik egzaminu - BEZCENNE!
Ja już jestem PO, Ty czytając tą referencję zapewne jesteś PRZED.
Nie czekaj ani chwili dłużej.
Nie szukaj innych ofert.
Oferta maklers.pl to oferta w pełni kompleksowo przygotowująca skutecznie do zdania egzaminu za pierwszym podejściem. Jedyne co musisz zrobić to poświęcić czas, korzystać z rad Mariusza, a przede wszystkim w pełni je wdrożyć na najbliższe kilka miesięcy. Oj tak, będzie to wymagało wielu poświęceń, systematyki, pracy. W każdej tej chwili pamiętaj, że gdzieś tam jest ten człowiek z pasją, który zaraża zagadnieniami związanymi z rynkiem:) Pasjonat, który przygotował dla Ciebie materiały, które w pełni pokrywają część matematyczną na egzaminie. Dodatkowo przekazał Ci najważniejsze ustawy w formie papierowej. Co więcej dał Ci jeszcze dostęp do testów online, gdzie przerobisz w pełni historyczną część zagadnień matematycznych oraz prawo. Na koniec rozwiąż online kilkanaście testów z lat ubiegłych i idź na egzamin:)
Wybierając ofertę, jeśli tylko masz taką możliwość, wybierz kurs stacjonarny, który najbardziej kompleksowo przygotowuje do egzaminu. Z drugiej strony poznasz dzięki temu naprawdę wartościowe osoby. Miło będę wspominał zajęcia, gdzie oprócz części związanej stricte z egzaminem, Mariusz porusza inne, ciekawe rynkowe tematy. Naprawdę miło się tego słucha.
Świetny trener, profesjonalista, mentor, PASJONAT."

Arkadiusz Seta, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3217, 1 wynik na egzaminie, 201pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem


"Jestem ogromnie wdzięczny Mariuszowi i firmie Maklers.pl za nieocenioną pomoc w przygotowaniach do egzaminu.  

Dzięki wysokiej jakości zajęciom na kursie stacjonarnym, przejrzystym, kompletnym i praktycznym materiałom szkoleniowym, przydatnym testom online, a także licznym cennym wskazówkom byłem w stanie efektywnie przyswoić sobie wymagany materiał, zdobywając niemal maksymalną liczbę punktów z części pozaprawnej. Zaoszczędziłem naprawdę sporo czasu podczas powtarzania treści i znacząco poszerzyłem swoją wiedzę o rynku kapitałowym, również dzięki ciekawostkom, którymi Mariusz okraszał swoje zajęcia. Bardzo wysoko oceniam trenerskie kompetencje Mariusza i jego niespotykane zaangażowanie w pomaganiu innym podnosić ich kwalifikacje.

Ofertę kursu stacjonarnego polecam osobom, które chcą nie tylko skutecznie przygotować się do egzaminu, ale także oczekują odniesienia teorii do praktyki rynkowej i przykładów z życia oraz chcą poznać kompetentną i bardzo sympatyczną osobę, dzięki której nauka może być czystą przyjemnością."

Marcin Kierat, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3210, 2 wynik na egzaminie, 197pkt, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Serdecznie polecam kursy przygotowujące do egzaminu na maklera papierów wartościowych stworzone przez zespół Maklers. Egzamin maklerski jest bardzo wymagający, co udowadnia średnia zdawalność wynosząca około 15-20%. Wiąże się to więc z poświęceniem ogromnej ilości czasu na przygotowania.
 
Jestem pewny, że dzięki zakupie kursu wideo sporo go zaoszczędziłem. Bez tej pomocy proces przygotowań znacznie by się wydłużył. Na egzaminie MPW poza rozległą tematyką problemem jest również presja czasu. Warto tutaj zwrócić uwagę na przystępne przedstawienie materiału oraz wiele sztuczek ułatwiających rozwiązanie każdego z zadań. Dzięki temu zautomatyzowałem rozwiązywanie zadań pozaprawnych co dało solidny zapas czasu na egzaminie i większy komfort psychiczny, który jest bardzo ważny w warunkach egzaminacyjnych.
 
Połowa pytań na egzaminie to część prawna. Tutaj z pomocą przychodzą testy Maklers Arslege, które  są istotną częścia przygotowań. Sprawiają, że nauka prawa nie jest już monotonna. Można zdobytą wiedzę przećwiczyć w praktyce co moim zdaniem jest podstawą przy nauce do jakiegokolwiek egzaminu o takiej wadze. Testy Maklers Arslege obejmują również część pozaprawną oraz dają możliwość rozwiązywania całych testów. Jest to więc ogromna baza pytań (archiwalnych oraz stworzonych przez zespół Maklers), która w moim odczuciu znacznie wpłynęła na mój pozytywny wynik egzaminu w pierwszym podejściu.
 
Co więcej, kurs maklerski uzupełniają ciekawostki oraz dawka wiedzy niezwiązana stricte z samym egzaminem. Sprawia to, że kurs jest bardziej interesujący, a wszystko jest przedstawione w taki sposób, aby nie odbiegać od tematu. Polecam kurs każdej osobie, która chce oszczędzić swój czas oraz w znacznym stopniu poszerzyć swoją wiedzę.

Bardzo dziękuję całemu zespołowi Maklers za pomoc w zdobyciu licencji maklerskiej.
 
Pozdrawiam serdecznie."
 
Błażej Świczerewski, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, 13 wynik na egzaminie, 178pkt., TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Z małym opóźnieniem -  co prawda korzystałam tylko z superpakietu ale chciałam Panu bardzo serdecznie podziękować za bezbłędne materiały, dzięki którym udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem."
 
anonimowa opinia, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, 17 wynik na egzaminie, TOP 11%, korzystała z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Na kurs do Mariusza trafiłem przypadkowo, nie wiedziałem czego się w ogóle spodziewać. Okazało się, że była to najlepsza decyzja jaką tylko mogłem podjąć. Kiedy przyszły do mnie materiały do nauki trochę się przeraziłem, okazało się że strach ma wielkie oczy. Na kurs poszedłem bez jakiegokolwiek przygotowania, nie mając praktycznie żadnej wiedzy na temat rynku finansowego oraz prawa. Dzięki kursowi stacjonarnemu oraz materiałom video bez problemu zdałem egzamin za pierwszym razem. Kurs prowadzony przez Mariusza przygotował mnie bardzo dokładnie krok po kroku do wszystkich zagadnień poruszanych na egzaminie maklerskim. Nagle po zajęciach i przerobieniu kursu video część matematyczna stała się banalnie prosta, wszystkie problemy logicznie wytłumaczone. Gorąco polecam Kurs stacjonarny oraz video przedstawiane przez Maklers.pl. Jest to zdecydowanie najlepsza inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. POLECAM !!!"
 
Piotr Kok, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie numeru licencji MPW, 21 wynik na egzaminie, 175pkt., TOP 14%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Przygotowania do egzaminu (marzec 2018 r.) rozpocząłem w połowie stycznia, wcześniej kilkukrotnie zastanawiałem się nad przystąpieniem do egzaminu, ale za każdym razem nie mogłem zabrać się do rozpoczęcia nauki. Zaufałem Maklers.pl i zdecydowałem się na kurs wideo - była to NAJLEPSZA decyzja jaką mogłem podjąć. Kurs wideo oraz testy on-line są świetnym źródłem wiedzy oraz dają możliwość jej utrwalenia. Dla mnie najistotniejsze były wskazówki Pana Mariusza dotyczące częstotliwości występowania pytań z poszczególnych obszarów. Była to kluczowa wiedza, podczas egzaminu, przy ściśle ograniczonym czasie odpowiedzi na jedno pytanie. Dodatkowo kontakt oraz podejście Pana Mariusza do przekazywania wiedzy sprawiło, że nie czułem się jako klient a jako uczeń. Ilość osób które zdały egzamin na Maklera Papierów Wartościowych dzięki pomocy Pana Mariusza świadczy o poziomie przekazywanej wiedzy, statystyki mówią same za siebie :) Chciałbym serdecznie podziękować i polecić każdemu kto zastanawia się czy warto - zdecydowanie TAK:)"
 
Piotr Iwański, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, 23 wynik na egzaminie, 169pkt., TOP 15%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Chciałbym ogromnie podziękować Panu Mariuszowi za przygotowanie do egzaminu maklerskiego oraz za inne pomoce i rady dotyczące dalszego rozwoju w finansach. Egzamin zdałem za drugim podejściem na 2 roku studiów licencjackich. Naukę rozpocząłem rok wcześniej, praktycznie bez żadnej wiedzy finansowej. Zdecydowałem się na pakiet wideo i to był strzał w dziesiątkę. Materiały okazały się bardzo dobrze wytłumaczone, dodatkowo można sobie je przewijać lub wracać do nich, gdy jest potrzeba powtórki. Reasumując jest to idealna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w finansach jak i tych bardziej zaawansowanych. Poza materiałem, który trzeba opanować aby zdać egzamin, Pan Mariusz również dodaje materiały, które są bardzo praktyczne np. analiza sprawozdań finansowych. Widać na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia pasjonatem rynku kapitałowego, który zna się na rzeczy oraz umie przekazać swoją wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z zakupionego kursu, zdecydowanie nie mam nic do zarzucenia. Po prostu profeska!"
 
Michał Hanc, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3216, 26 wynik na egzaminie, 165pkt., TOP 17%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za drugim podejściem.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 22.10.2017r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).
"Witam,
 
Z wielką przyjemnością chciałbym polecić kursy przygotowujące do egzaminu na maklera papierów wartościowych autorstwa Maklers. Decyzja nad wyborem kursu była dość trudna biorąc pod uwagę fakt, że na rynku znajduje się kilka ofert tego typu. Firmę Maklers wybrałem na podstawie bardzo pozytywnych referencji, a także filmów dotyczących licencji na rynku kapitałowym zamieszczonych przez Mariusza na youtube. Polecam każdemu prześledzenie tych nagrań, są bardzo pomocne nie tylko przy egzaminie na maklera, ale też dla doradcy, CFA, czy innych międzynarodowych certyfikatów. Przechodząc do samego kursu to muszę powiedzieć, że trafnie wybrałem zajęcia stacjonarne z których do tej pory jestem bardzo zadowolony. Atmosfera była naprawę fajna i sprzyjająca wytężonej nauce. Wszystkie zagadnienia zostały dokładnie omówione i wyjaśnione. Świetne podejście prowadzącego, a także jasny sposób w jaki przekazywane są informacje, sprawia że każda z osób obecnych na kursie zrozumiała materiał i otrzymała solidne podstawy do uzyskania maksymalnej liczby punktów z części pozaprawnej. 
 
W trakcie kursu pojawia się bardzo dużo pytań zarówno z części pozaprawnej, jak i z niejasnych przepisów prawnych. Chciałbym podkreślić, że wszystkie pytania spotkały się z jasną odpowiedzią ze strony Mariusza. Materiały są świetnie przygotowane, bardzo łatwo się w nich odnaleźć. W pakiecie dostajemy nie tylko wydrukowane ustawy, zbiory zadań czy prezentacje ale też niezwykle cenną statystykę przepisów prawnych bez której nie wyobrażam sobie nauki prawa. Nie jest możliwe przeczytanie i nauczenie się całego, polecanego przez komisje materiału który biorąc pod uwagę całą literaturę obowiązkową i przepisy prawne to około 10 tyś stron tekstu. Jeśli zdecydujemy się na kurs Maklers to nie tylko otrzymamy kompleksowe materiały ale też dowiemy się na co trzeba zwracać największą uwagę. 
 
Na koniec jeszcze dwa słowa o Mariuszu. MPW, MGT, DI, CIIA, kandydat na 3 etap CFA. Ciężko spotkać drugą osobę z tak rozległą wiedzą, co naprawdę czuć podczas kursu. Jeśli oprócz teorii i sposobów rozwiązywania zadań chcecie posłuchać na temat realiów i standardów jakie panują na rynku kapitałowym, zobaczyć jak nasz rodzimy rynek wygląda od środka, posłuchać osoby bardzo doświadczonej, to nie mogliście trafić lepiej.
 
Zdecydowanie polecam Wam kurs organizowany przez Mariusza. Z tak zorganizowanym systemem przygotowań zdanie egzaminu staje się dużo łatwiejsze."
 
Emil Popławski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3195, 198pkt, TOP 3%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Mam 193 punkty. to piąty wynik, współdzielony z kimś jeszcze. Panie Mariuszu, wielkie dzięki za kurs internetowy. Po nim znów uwierzyłam w siebie, poukładałąm w głowie materiał i mam super wynik po nieudanych samodzielnych próbach. Pozdrawiam serdecznie, i chcę dodać, że nie zamierzam na tym poprzestać."
 
anonimowa opnia, Makler Papierów Wartościowych, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Oferta Maklers.pl została mi polecona przez osobę, która wcześniej korzystała z kursu tej firmy i od początku wiedziałem, że był to doskonały wybór.
Prowadzący - Mariusz Śliwiński nie tylko posiada olbrzymią wiedzę oraz prestiżowe licencje, ale przede wszystkim potrafi się tą wiedzą dzielić, co sprawia, że nawet trwające 8-9 godzin wykłady nie są nużące. Bardzo ważna jest atmosfera jaką potrafi stworzyć na zajęciach, łącząc przekazywanie potężnej dawki wiedzy z odrobiną humoru.
Istotnym uzupełnieniem kursu stacjonarnego jest również kurs wideo, z którego można korzystać w ramach opłaty za kurs stacjonarny. To świetne narzędzie do powtarzania materiału.
Mariusz odpowiada na pytania również drogą mailową, więc nawet po zakończeniu kursu można na bieżąco uzyskiwać pomoc. Wszystko to sprawia, że część pozaprawną można naprawdę dobrze przyswoić i na egzaminie nie sprawia ona większego problemu. Polecam również proponowany przez Mariusza system nauki prawa, szczególnie jeśli łączy się naukę z pracą zawodową.
Chciałbym serdecznie podziękować i jednocześnie polecić kursy Maklers.pl, wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu maklerskiego. Bez pracy własnej i intensywnej nauki egzaminu nie zdacie, ale dzięki kursowi Maklers.pl jest to znacznie łatwiejsze.
Polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój Maklers.pl."
 
Konrad Maślankiewicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3189, po zdaniu egzaminu MPW,  korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

„Witam Wszystkich. W Przygotowaniach do egzaminu MPW korzystałem z kursu wideo. Bardzo starannie przygotowany materiał, stricte pod egzamin, z uwzględnieniem zmian w pytaniach na które Komisja kładzie nacisk w ostatnim czasie.
Profesjonalnie i na wysokim poziomie merytorycznym materiał, przedstawiony w zrozumiały sposób, ułatwiający przyswojenie go w krótkim czasie. Polecam kurs wszystkim którzy noszą się z zamiarem podejścia do egzaminu."

anonimowa opnia, Makler Papierów Wartościowych, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Ktoś mądry powiedział kiedyś, że inwestycja w siebie to najlepsza forma inwestycji. Dzisiaj jestem o tym w stu procentach przekonany i czuję wdzięczność do osoby, która jako pierwsza zauważyła tę oczywistą prawdę. Jeszcze bardziej jestem wdzięczny sobie samemu za to, że zaufałem Panu Mariuszowi Śliwińskiemu i zdecydowałem się na zakup kursu na Maklera Papierów Wartościowych w formie wideo. A największą wdzięczność czuję wobec twórcy maklers.pl. Z pełną satysfakcją mogę przyznać, że to dzięki Niemu już niebawem będę mógł się tytułować MPW!
 
Dlaczego warto? Egzamin na Maklera Papierów Wartościowych jest bardzo trudny. W połowie składa się z części matematycznej, a w drugiej połowie z części prawnej. Pan Mariusz doskonale przygotowuje nas krok po kroku z części matematycznej wykładając de facto całą wiedzę w bardzo prostej i skutecznej formie. W swoim kursie nie skupie się jedynie na teoretycznym podłożu, ale rozszerza obraz o całą masę praktycznych przykładów i anegdotek, które na dłużej zostają w pamięci i wyjaśniają często skomplikowane zagadnienia.
 
W czasie kursu jesteśmy prowadzeni krok po kroku po kolejnych elementach wymaganego na egzaminie materiału. Otrzymasz solidne fundamenty teoretyczne, przećwiczysz je na zadaniach z egzaminu, a po wszystkim będziesz miał możliwość przećwiczenia ich na testach maklers.arslege.pl i skonsultowania ewentualnych niejasności osobiście z Panem Mariuszem mailowo lub poprzez Skype.

Maklers.pl to także olbrzymie doświadczenie, które wspomaga nasz techniczny warsztat przygotowań oraz samych strategii na egzaminie. Dzięki temu dowiedziałem się jak skutecznie uczyć się prawa, na czym skupić swoją uwagę w trakcie przygotowań oraz jaką strategię przyjąć w czasie testu.
 
Jeżeli jesteście osobą, która właśnie się zastanawia nad słusznością wyboru materiałów maklers.pl to chciałbym Cię do tego serdecznie zachęcić! Spełniaj swoje marzenia przy pomocy wspaniałego nauczyciela – Pana Mariusza Śliwińskiego. Osobiście polecam kurs wideo – uczysz się kiedy masz czas, ćwiczyć na testach kiedy masz czas. Sam dostosowujesz tempo do swoich możliwości."
 
Michał Nikitiuk,  po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 26.03.2017r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Chciałbym z wielką przyjemnością polecić kurs przygotowujący do egzaminu na maklera papierów wartościowych organizowany przez firmę Maklers. Niewątpliwie największym atutem kursu jest osoba prowadzącego – Mariusza Śliwińskiego. Mariusz posiada przede wszystkim odpowiednie kompetencje, które umożliwiają prowadzenie kursu w sposób profesjonalny oraz merytoryczny. Poszczególne bloki tematyczne związane z egzaminem omawiane są w sposób całkowicie kompletny. Mariusz rozpoczyna od wprowadzenia kursantów w określony dział, omawiając go teoretycznie a następnie rozwiązuje zadania od najprostszych po najbardziej skomplikowane. W trakcie pojawia się oczywiście mnóstwo pytań ze strony kursantów, na które zawsze znajdują się konkretne odpowiedzi i wyjaśnienia. Jest to z pewnością efekt bogatego doświadczenia Mariusza w prowadzeniu zajęć oraz jego wieloletniego zainteresowania rynkiem kapitałowym. Mariusz posiadając licencję MPW, DI oraz inne certyfikacje finansowe jest również osobą niezwykle obytą na tego typu egzaminach. Dlatego też jego wskazówek w zakresie ogólnego przygotowania jak i organizacji „pracy” na danym egzaminie nie są w stanie zastąpić nawet najlepsze internetowe poradniki :).
Warto również zwrócić uwagę na atmosferę panującą na samym kursie. W związku z tym, że prowadzący jest niezwykle miły i ma ogromne poczucie humoru atmosfera jest bardzo sympatyczna, wręcz zachęcająca do wzajemnej interakcji. W czasie kursu można poznać wielu ciekawych ludzi reprezentujących często różne branże/ kierunki studiów, którzy mają jednak jeden wspólny cel – zdobyć licencję MPW :).
Kurs stacjonarny spełnił moje oczekiwania w 100%. Dzięki pomocy Mariusza udało mi się opanować część pozaprawną w sposób umożliwiający komfortowe i sprawne obliczanie zadań podczas egzaminu, natomiast wskazówki odnośnie części prawnej niezwykle usprawniły proces nauki.
Serdecznie polecam ten kurs wszystkim, którzy się jeszcze nie zdecydowali – jest to zdecydowanie najbardziej kompletna i najbardziej wartościowa oferta szkoleniowa przygotowująca do egzaminu na maklera papierów wartościowych."

pełna treść referencji

Jarosław Reszka, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3171, 1 wynik na egzaminie, 181pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Cześć,
Jeśli w tej chwili czytasz te słowa to prawdopodobnie zastanawiasz się nad podejściem do egzaminu maklerskiego i/lub myślisz jaką formę przygotowań do niego wybrać. Nie ma co się oszukiwać, niezależnie od aktualnego poziomu Twojej wiedzy nt. rynku kapitałowego, aby zdać ten egzamin za pierwszym razem czeka Cię sporo pracy.
Jeśli chcesz aby Twój proces nauki był skuteczny, wszelkie materiały były odpowiednio przygotowane i wskazane oraz mieć możliwość wyjaśniania na bieżąco poszczególnych zagadnień - śmiało mogę Ci polecić kurs stacjonarny organizowany przez Mariusza.
Udział w kursie stacjonarnym da Ci jeszcze dodatkową możliwość poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej rynku kapitałowego, gdyż prowadzący ten kurs nie ogranicza się jedynie do przerobienia niezbędnej części materiału, a w przystępny sposób pokazuje również jak łączyć teorię z praktyką.
Zdecydowanie polecam i trzymam kciuki za sukces!"

Wiktor Żmijewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3174, 1 wynik na egzaminie, 181pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminu maklerskiego, który udało mi się zdać za pierwszym podejściem. Polecam kurs wideo wraz z testami online dla wszystkich osób rozpoczynających naukę, gdyż jest bardzo pomocny i zasadniczo wpływa na ilość uzyskanych punktów i pozytywny wynik zaliczeniowy. Wszystkie informacje są przedstawione w przystępny i przejrzysty sposób, szczegółowe opracowanie zagadnień, cenne wskazówki odnośnie nauki i skali ważności danego materiału, pozwalają zaoszczędzić czas i lepiej zrozumieć wszystkie treści. Profesjonalne podejście i miły kontakt. Zdobyta za sprawą kursu wiedza plus rzetelna nauka zaowocowała pozytywnym wynikiem na egzaminie i z pewnością przyda się w praktyce."

Krystian Przanowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3173, 8 wynik na egzaminie, 170pkt, TOP 7%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi z firmy Maklers za profesjonalnie przeprowadzony kurs. Materiały kursu wideo maklers.pl są niezwykle pomocne aby zmierzyć się z tym trudnym egzaminem i zdać za pierwszym razem. Na swoim przykładzie potwierdzam, że świetnym i wręcz niezbędnym uzupełnieniem moich przygotowań były testy maklers.arslege.pl, które wraz z wydrukowanymi aktami prawnymi pomogły mi najzwyczajniej zaoszczędzić czas w procesie nauki prawa. Całość materiałów jest rzetelnie i fachowo przygotowana, a szybki i sprawny kontakt (w moim przypadku mailowy) rozwiewał wątpliwości pojawiające się podczas poszczególnych modułów. Każdej osobie, która czyta w tym momencie moją wypowiedź mogę doradzić aby nie wahała się i skorzystała z pomocy firmy Maklers. Chcę dodać, że kurs wideo maklers.pl zawierał nie tylko teoretyczne aspekty dotyczące rynku kapitałowego, ale także wiele praktycznych wskazówek, przekazanych w bardzo przystępny sposób. Gdybym miał ocenić ten kurs i prowadzącego w skali od 1 do  10 to bez wahania dałbym 10+ !!!"

Krzysztof Pustelnik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3164, 9 wynik na egzaminie, 168pkt, TOP 7%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

 
"Mój sukces w czasie marcowego egzaminu jest też sukcesem maklers.pl. Maklers.pl, to przede wszystkim ludzie z pasją do rynków kapitałowych i wyposażeni w talent do porywania tłumów. Ogromna ilość materiału podana w jasny i zrozumiały sposób. Korzystając z usług maklers.pl otrzymałem przepustkę do innej rzeczywistości, w której zamierzam dalej płynnie się poruszać nie poprzestając na licencji Maklera Papierów Wartościowych. Kolejny etap to Doradca Inwestycyjny, ten etap zamierzam również pokonać dzięki Waszej pomocy. Każdemu, kto zamierza stawić czoła kolejnym egzaminom składanym przed Komisją, polecam usługi firmy, w ramach kursu stacjonarnego otrzymałem dostęp do videonagrań, dzięki, którym mogłem wrócić do wybranych elementów, komplet tablic ze wzorami do egzaminu, a także dostęp do platformy maklers.arslege, dzięki której mogłem na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę, zwłaszcza w zakresie prawa, gdzie ważna była systematyczność.
Dziękuje za wszystko i do zobaczenia w przyszłości, niedalekiej do kursu D1, już tylko  3 miesiące."
 
Adrian Przymuszała, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3168, 15 wynik na egzaminie, 161pkt, TOP 11%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie stacjonarnym - wszystkie materiały jakie otrzymałam od Maklers były nieocenione - materiały do części pozaprawnej były idealne do szybkiej powtórki. Wszystkie statystyki np. dotyczące części prawnej pozwoliły na skupieniu się na najważniejszych rzeczach. I na koniec dostęp do testów Arslege - prze-genialna rzecz, do użytku w każdym miejscu - w drodze do pracy, w przerwie w pracy ;)  czy po po prostu leżąc sobie na kanapie :) można było rozwiązać przy okazji jakieś teściki  :) Jeszcze raz bardzo dziękuję - i POLECAM WSZYSTKIM kursy Maklers !!"
 
Katarzyna, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3170, 16 wynik na egzaminie, 160pkt, TOP 12%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

Wróć do Referencji MPW.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.